Dev Banka Bu Popüler Altcoin’e Destek Ekledi!

  • 2 Ağustos’ta yayınlanan bir blog gönderisine göre, dünyanın ilk düzenlenmiş dijital varlık bankası olan Sygnum Bank, Cardano (ADA) staking için destek ekledi.

İsviçreli şirket bugün yaptığı bir duyuruda, müşterilerinin ödül kazanmak için banka düzeyindeki staking platformu aracılığıyla sekizinci en büyük kripto para birimi olan ADA’yı stake edebileceklerini duyurdu.

Geliştirmeyi takiben ADA, Sygnum’un staking için sunduğu kripto para birimleri listesine eklenecek. Duyurudan önce Sygnum, Ethereum (ETH), Internet Computer (ICP) ve Tezos (XTZ) dahil olmak üzere üç kripto para birimini destekliyordu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, ADA’nın eklenmesiyle birlikte kripto para, Sygnum’un müşterilerine stake için sunduğu dördüncü kripto para haline geldi.

Gelişme hakkında yorum yapan Sygnum Bank İş Birimleri Başkanı Thomas Eichenberger şunları söyledi:

“Dijital varlıkların kurumsal olarak benimsenmesi artmaya devam ettikçe, temel protokollerin yanı sıra ödül kazanma yeteneği talebi de artmaya devam ediyor. Sygnum’un şimdi Cardano da dahil olmak üzere banka düzeyindeki stake teklifi, müşterilerimize düzenlenmiş bir bankanın güvenliği ve gönül rahatlığıyla desteklenen geniş bir yatırım fırsatları yelpazesi sunuyor.”

Sygnum Staking Hizmeti ve Kullanıcılar İçin Önemi

Sygnum’un en iyi Bitcoin staking hizmetlerinden birini sunduğunu da belirtmekte fayda var. Sygnum’un staking çözümü, şirketin bankacılık altyapısıyla tamamen entegre bir şekilde hizmet etmektedir.

Ayrıca platformda kullanıcıların güvenliği, ayrılmış cüzdanlar, güvenli özel anahtar yönetimi ve çok katmanlı bir güvenlik altyapısı aracılığıyla garanti edilir.

Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard da bu gelişme konusunda oldukça heyecanlı olduğunu belirtti ve Sygnum kullanıcılarını Cardano ekosistemine davet etti:

“Bu yeni teklif, Sygnum müşterilerinin, varlığı devretmek veya kilitlemek zorunda kalmadan risksiz bir stake deneyiminin keyfini çıkarabilecekleri ekosistemimize katılmalarına olanak tanıyor. Ek olarak, Cardano’nun son teknoloji mimarisi, hem perakende hem de kurumsal müşterilere ADA sahipleri için benzersiz bir deneyim sunar. ADA’nızın kontrolü her zaman sizde olacak.”

Bu arada Sygnum, müşterilerine Ethereum staking hizmeti sunan ilk düzenlenmiş banka oldu. Hamle, Sygnum’un kripto para birimlerinin potansiyelinin tamamen farkında olduğunu ve kullanıcılarına yeni ortaya çıkan varlık sınıfına tam olarak maruz kalmayı taahhüt ettiğini gösteriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.