Şubat 14, 2022

Decentraland (MANA) Mevcut Piyasa Koşullarının Etkisiyle Önemli Bir Desteğe Yaklaşıyor

Decentraland (MANA) fiyat hareketi, küresel piyasaların Rusya ve Ukrayna arasındaki artan gerilime ilişkin endişeler nedeniyle zemin kaybetmesini takiben zemin kaybetmeye devam ediyor. Ancak MANA, sadece birkaç yüzde puan uzaktaki desteğin yardımıyla bu ters rüzgarlara dayanabilir. Bu, 2022 için 3.66 dolardan yeni zirveler oluşturabilecek bir ralli için Decentraland fiyat hareketi oluşturabilir.

MANA Boğaları 2.67 Dolar Civarındaki Ralliye Hazır

Decentraland fiyat hareketi biraz daha düşecek gibi görünüyor ve bu da arka arkaya altı gün düşüş anlamına geliyor. Ancak piyasalar cehennemi yaşamaya ediyor gibi görünse de yatırımcılar bu krizden kazançlı çıkabilirler.

Bu seviye aylık pivotu temsil ediyor ve Ocak başında yaptığı gibi bu düşüş trendini durdurabilir. Piyasalar görüşmelerin hala devam ettiğini ve şu an için gerçek bir savaşın başlamadığını fark ettiğinde, yatırımcıların mevcut hissiyatın ötesine bakmalarını ve karşı rüzgarlar hızla azalmaya başladığında satın alma fırsatlarını görmeye başlamalarını beklemek önemli olacaktır. 2.67 dolar veya 2.57 dolarlık bir sıçrama, ardından 3.66 dolara ulaşabilen, 2022 için yeni zirveler basan ve bu süreçte %36 kâr sağlayan bir ralli beklenebilir.

Piyasalar daha da gerilerse ve hisse senedi endeksleri düzeltici alanlarda işlem görmeye başlarsa, daha fazla düşüş beklenebilir ve düşüşlerde satın almak bu sefer bir strateji olarak çalışmayacaktır. 200 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ve Fibonacci geri çekilme seviyesinin başlangıcının birbiriyle uyumlu olduğu yerde MANA ayılarının 2.57 doları aşmasını ve 2.15 dolara yelken açmasını beklemek oldukça önemli olacaktır. Aşağıda seviyelerdeki bir kırılma, MANA yeniden düzeltme alanına girdiği ve yatırımcı güveninde genel bir kayıp olduğu için fiyat hareketinde serbest düşüş anlamına gelecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.