Mart 24, 2022

Decentraland (MANA) Fiyat Tahmini: Fiyattaki Ralli Devam Edebilecek mi?

Decentraland (MANA) fiyatı, art arda dördüncü günde de yükseliş kaydettikten sonra da yükseliş için ralli yapmaya çalışıyor. Bu sabah, boğalar 55 günlük Basit Hareketli Ortalamayı (SMA) 2.70 dolardan kırmaya çalıştı ancak kesin bir ret aldı ve başarısız oldu. Bu redden sonra bir düşüş görülmesi aslında normal olarak kabul edilse de boğaların kazanç elde edebileceğini varsayarsak, rallinin hala canlı olarak kabul olduğunu kabul edebiliriz ve Nasdaq’ın suçlamayı yönetmesiyle kuyruk rüzgarları devam ettikçe daha fazla boğa fiyat hareketine katılmak isteyecektir.

Nasdaq ve Decentraland Fiyat, Mart Ayında Rekorlar Kırıyor!

Decentraland fiyatı, boğaların tekrar ilerlemesiyle dört günlük ardışık bir ralliyi yükseliş trendine dönüştürmenin tam zirvesinde yer alıyor. Ne yazık ki, mevcut zirve, 55 günlük SMA karşısında 2.70 dolardan ret aldı ve durduruldu. Göreceli Güç Endeksi hala ‘aşırı alım’ seviyesinin oldukça altındayken, boğaların tankında 55 günlük SMA’yı delmek için bolca yakıt var gibi görünüyor ve hafta sonu 2.90 dolar veya 3 dolarlık seviyeye doğru bir hareket yapılabilir.

Bu arada MANA fiyatı, aşağıdan destek oluşumunu da görüyor ve yukarı yönlü momentum arttıkça kuyruk rüzgarlarına katkıda bulunuyor. Bu ralliyi bir yükseliş trendine dönüştürmek Nasdaq’a bağlı olacak çünkü son birkaç gün içinde kripto paralar ile Nasdaq arasındaki korelasyon yeniden yükselişe geçti.

Yatırımcılar küresel hisse senetlerine olan güvenini yeniden kazandıkça, MANA fiyatı da muhtemelen benzer bir örüntüye girecek ve bu nedenle Nasdaq ön ayak olduğunda, MANA fiyatı muhtemelen bir sonraki rüzgarın Nasdaq ile korelasyondan geldiğini görecek ve fiyat hareketi için ikinci bir itici güç sağlayacak ve fiyatı 3 dolara kadar itme fırsatı bulacak.

MANA fiyatı 55 günlük SMA tarafından reddedildikten sonra, risk, fiyatın 200 günlük SMA’nın destek olarak geleceği 2.46 dolara veya yeşil yükselen trend çizgisinde olan 2.40 dolara kadar gerilemesi olarak kabul ediliyor. Düşüş baskısı, bu yeşil yükselen trend çizgisinde daha fazla ağırlık kazanırsa, eldeki risk, ayıların Mart ayının en düşük seviyesi olan 2.22 dolara geri çekilmeyle sonuçlanabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.