Crypto Leb: XRP Önümüzdeki 2 Hafta İçinde %100 Artış Gösterecek

Kripto piyasası şu an biraz durgun görünebilir, ancak yükseliş hissiyatının kalacağı açıktır. Kripto tahmincilerinin son sözlerini duyduğunuzu düşünüyorsanız, muhtemelen Crypto Leb’in  Ripple (XRP) hakkında söylediklerini duymamışsınızdır.

Crypto Leb tweetinde, önümüzdeki 2 hafta içinde XRP’nin %100 soğuk bir yükseliş yaşayacağını belirtip, şaşırtıcı bir tahmin yaptı.

Bu tahmin, özellikle mevcut piyasa durumu göz önüne alınırsa, birçok kripto meraklasının kafasının karışmasına neden oldu. Daha dün, XRP iyileşmeden önce 0.30 doların altına düştü.

XRP’nin Geçmiş Performansı

Crypto Leb, tahminini desteklemek için, XRP’nin geçmiş performansının referans gösterecek bir şey olduğunu, 2016’da ki pazar durumunun mevcut durumla çok benzer olduğunu belirtti. Bu sebeple, büyük bir XRP pumpının gerçekleşeceğini iddia etti.

Bununla birlikte, Crypto Leb’in tahminini verdiği zaman çizelgesi göz önüne alınırsa başka bir çekişme de var. Öngörülen %100 kazançtan sonra, XRP’nin kritik bir pazar düzeltmesini sağlaması için muhtemelen %40 civarında geri çekileceğini düşünüyor.
Bu, muhtemelen kripto pazarında yıllardır görülen birçok fiyat artışına paraleldir.

Her seferinde, büyük bir fiyat yükselişinin hemen ardından bir fiyat düzeltmesi yapılır.

Kripto Piyasasında 4.Çeyrek Boğa Koşusu Olacak

CryptoLeb, 2019’un dördüncü çeyreği içinde başka bir büyük XRP boğa koşusunu öngördü. 2019’un daha iyi bir yıl olması bekleniyor diye ekledi.

Crypto Leb, herkesin tahmininin kendi kişisel görüşü olduğunu ve tahmininin müjdeci gerçeği olarak veya finansal tavsiye olarak algılanmaması gerektiğini vurguladı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.