Coinbase Earn, Kripto Alanında Bilginiz İle Para Kazandırıyor

0

Dünyanın en büyük kripto para ve cüzdan sağlayıcılarından olan Coinbase, dünyanın her yerindeki Coinbase kullanıcıları için Blockchain odaklı sorular sorarak kripto para kazandıracak.

Coinbase Earn

Coinbase’nin yeni platformu olan Earn, 100’den fazla ülkedeki kullanıcılara aktif ve sorular sorarak 100 milyon dolardan fazla kripto para kazandırtacak.

Kullanıcılara “sorulara cevap vermek, görevleri tamamlamak ve yeni merkezi olmayan protokolleri denemek gibi görevleri gerçekleştirdiğinde”, XLM, ZEC, BAT ve ZRX kazanabilirler.

Coinbase platform hakkında şu açıklamada bulundu:

Coinbase Earn platformunun amacı, kullanıcılara madencilikten kripto para satın almaya kadar Blockchain teknolojisi hakkında yeni bilgiler kazanmaları için fırsatlar sunmak. Desteklenen ülkelerde akıllı telefonu olan herkes ücretsiz bir Coinbase hesabı oluşturarak kripto paralar hakkında bilgi edinerek kripto para kazanabilir. Bu durum sayesinde, milyonlarca insanın artık kripto paranın ekonomi için güvenilir, güvenli ve yasal bir limana sahip olduğu anlamına geliyor.

Coinbase Earn ilk olarak Stellar (XLM) ağı hakkında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için süreci başlattı.

Stellar bankaları, ödeme sistemlerini ve insanları birbirine bağlayan platform. Nasıl işlediğini ve XLM’yi nasıl kazanacağınızı öğrenin.

  • Giriş dersleri
  • Stellar nedir?
  • Stellar Lümen nedir?
  • Staller ile havale gönderme
  • Bankalar, işletmeler ve insanlar Stellar’ı nasıl kullanır?
  • Stellar dijital varlıkları nasıl korur?

Tarzındaki sorulara cevapları hakkında sizlere bilgi vererek kripto para kazandırmakta.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın