Chainlink ve Ethereum Classic Analizi

Bitcoin’in hakimiyeti azaldıkça, altcoinler büyük kazanımlar elde etti. Daha az bilinen birçok altcoin, toplandıkça önemli direnç seviyelerini ihlal etti. Piyasa gözlemcileri bu olayda bir alt sezon beklediğinden, toplu boğa fiyat hareketi 289 milyar Dolar’lık bir piyasa değeri içindi.

Chainlink

Kripto para LINK, 15 Şubat 2020’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,41 Dolar’a ulaştı. Bu ay inanılmaz bir ralli yaptığı için, kripto para ana destek seviyesinin üzerinde 3,03 Dolar seviyesinde konsolide oldu.

Kripto para yükselmeye devam etti ve son 24 saatte %5,19 artışla 4,70 Dolar’dan işlem gördü. LINK, 1.643 milyar Dolar’lık piyasa değeri var ve 24 saatlik işlem hacmi 610 milyon Dolar. Ayrıca, geçtiğimiz hafta %49,19 artış kaydetti.

Ethereum Classic

Boğalar, uzun bir süre düşüş bölgesinde işlem yaptıktan sonra bu yıl önemli bir kilometre taşını aştı. Fiyatı, Ocak ayının ikinci haftasında ihlal edilen 10 Dolar’lık noktada büyük bir dirençle karşılaştı. Dalış devam ettikten sonra, kripto para başka bir ralliye doğru yürüdü. Bununla birlikte, ETC anahtar seviyeye devam etmek için mücadele ediyordu ve geçen gün %14.62 oranında düştükten sonra 10.02 Dolar’dan işlem görüyordu.

Ek olarak, ETC, 1,16 milyar Dolar’lık bir piyasa değerine sahip ve 24 saatlik işlem hacmi 3,003 milyar Dolar’dır.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.