Nisan 7, 2022

CEEK VR (CEEK) Neden Yükselişe Geçti?

Kripto para piyasası toparlanmak için mücadele ederken, bir kripto para birimi yükselişiyle dikkat çekti: CEEK VR (CEEK). Kripto para CoinMarketCap verilerine göre son 24 içinde %28 oranında fiyat artışı gördü ve şu anda 0.6456 dolar seviyesinde işlem görüyor. Peki fiyat artışının arkasındaki sebep ne?

CEEK Nedir?

Haziran 2018’de piyasaya sürülen CEEK VR, canlı konserler ve müzik için önde gelen bir Metaverse coin’dir. Müzik, spor, eğlence, TV vb. dahil olmak üzere çeşitli sanal gerçeklik deneyimleri sunar. Platform, Demi Lovato, U2, Lady Gaga, Sting ve daha birçok popüler isimle ortaklık sağlamayı başaran kripto sektöründeki birkaç projeden biridir. Daha öncede bildirdiğimiz üzere bu da kripto parayı mutlaka izlenmesi gereken bir proje haline getiriyor.

Kaynak: CEEK whitepaper

Kripto para hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için, sitelerine ve teknik incelemeye göz atabilirsiniz.

CEEK Neden Yükseldi?

CEEK’in bugün fiyatta artış yaşaması ve son yedi gün içinde %40’ın üzerinde kazanç sağlayarak ılımlı bir büyüme kaydetmesi şaşırtıcı değil. Mevcut piyasa değeri 473 milyon dolar olan altcoin, bir sonraki kripto boğa koşusu gerçekleştiğinde piyasa değeri keşfedebilecek, oldukça düşük değerli bir projedir.

Güncel bir neden olarak ise KuCoin borsasından gelen listeleme haberi gösterilebilir.

CEEK Gate.io, MEXC ya da yerli borsa Paribu gibi sayılı borsada işleme açık. Fakat bu listede Binance, KuCoin gibi dev borsalar yer almıyordu. Buradan gelecek listemelerin de kayda değer bir etki yaratması bekleniyordu. Beklendiği gibi KuCoin duyurusu fiyatı harekete geçirdi diyebiliriz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.