Cardano Beklediği Güncelleme Sonrası Yükseliş Ateşini Yakabilir mi?

Cardano (ADA), kripto para piyasasında kaydedilen yükselişi takip etmeyi başardı. ADA, haber hazırlanırken 0,3344 dolardan işlem görüyor. Boğalar ise altcoin piyasasına güvenmeye devam ederek yükseliş görünümü korumaya yardımcı olabilir.

Cardano fiyat tahmini

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, MACD göstergesi yavaş bir yükseliş geçişine girdi. MACD çizgisi bugün erken saatlerde sinyal çizgisini devraldı. Bu eğilim devam ederse, Cardano fiyatındaki toparlanma ihtimali artacaktır. Bununla birlikte, 0,3649 dolardaki güçlü direnç seviyesi ADA için büyük bir engel oluşturabilir. Varlık eğilimini sürdüremezse, 0,319 dolar önemli bir destek hattı olarak hareket edecektir. Ancak, ADA’nın günlük işlem hacmi %17,47 oranında düştü.

Öte yandan Cardano yatırımcılarının dört gözle bekleyecekleri çok daha önemli detaylar var. Önde gelen bir kripto analisti olan Ali Martinez, yatırımcıların karşılaşmak zorunda kalabileceği direnç engellerini vurgulayan bir paylaşım yaptı.

Sonuç olarak ADA için potansiyel bir desteğe ihtiyaç olduğu açık bir şekilde görülüyor. IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, ADA sahiplerinin %78 gibi şaşırtıcı bir oranı zararda. Bunların yalnızca %18’i varlığın mevcut fiyatından para kazanıyordu.

Cardano Önemli Bir Güncellemeye Hazırlanıyor

Cardano ağı yeni bir düğüm sürümü olan v.1.35.6’yı piyasaya sürdü. Bu sürüm, Dinamik eşler arası [P2P] ağ oluşturma özelliği ile birlikte geldi. Güncelleme, ağın genel esnekliğini artırmayı amaçlıyor. Buna ek olarak, rutin işlemlerle ilgili arızaları ve zorlukları not eden bir hizmet de sunuyor.

Buna ek olarak, Cardano ağında kilitli olan toplam değer yılın başından bugüne kadar aylık %20 artış gösterdi. Ağın TVL’si 358 milyon ADA’ya yükseldi. Birçok kişi, piyasadaki yükseliş eğiliminin TVL’yi bir yıl içinde 1 milyar dolara çıkarabileceğine inanıyordu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.