Cardano (ADA) Blockchain’indeki İlk Token Satışı Tamamlandı

Cardano (ADA) blockchainindeki ilk token satışı başarıyla tamamlandı ve dakikalar içinde 10 milyon dolar toplandı! Cardano blockchaininde başlatılan ilk merkezi olmayan uygulama (dApp) olan Revuto, ağın düşük maliyetle yüksek işlem hacmini destekleme yeteneğini göstermesi bekleniyor. Çok amaçlı merkezi olmayan bir finansal protokol olan Revuto (REVU), 18 Mayıs’ta gerçekleşen token satışının sonuçlarını paylaştı. Bu, bir kripto projesinin, Cardano blockchainindeki ilk ICO’su.

Cardano’daki (ADA) ilk ICO Başarıyla Tamamlandı

Token satışının sonuçlarına ilişkin resmi duyurulara göre, halka açık aşaması 90 dakikadan daha kısa sürede sona erdi. REVU tokenleri 30 dakikada erken davranan 1.Kademe  yatırımcılara ve 18 dakikada tüm 2.Kademe yatırımcılara satıldı. Ayrıca, Revuto’nun (REVU) “Topluluk Satışı” aşamasında perakende destekçilerinden para toplaması ise sadece 42 dakika sürdü.

Bu ICO’nun en hararetli aşamalarında, Cardano (ADA) Mempool’de, REVU token satışıyla ilgilenen ADA sahiplerinin işlemleri nedeniyle sıkışıklık yaşandı.

“Son kullanıcılar” için bir Cardano (ADA) cüzdanı olan Yoroi, ağ üzerindeki muazzam baskı nedeniyle işlem süreciyle ilgili sorunlara tanık oldu.

Daha önce de bildirdiğimiz üzere, halka açık token satışından önce Revuto (REVU) projesi, Black Dragon liderliğindeki üst düzey girişim kapitalistlerinden 1.7 milyon dolar toplamıştı.

[irp posts=”27108″ name=”İlk Cardano Tabanlı dApp Revuto (REVU), Özel Satış Turunda 1.7 Milyon Dolar Topladı”]

Revuto Ekibi Dolandırıcılar Konusunda Uyardı

Revuto (REVU) ekibi, kutlama duyurusunda, tüm meraklıları bu muhteşem dönüm noktası konusunda tebrik etti ve Revuto ekosisteminin önümüzdeki aylarda patlayacak olduğunu düşündükleri potansiyel büyümesiyle dalga geçti:

“REVU token’ı önce ilk 100 token sıralamasına ve ardından ilk 10’a sokana kadar ekibimiz durmayacaktır.”

Bu arada, kötü niyetli kişiler Revuto (REVU) token satışını kendi lehlerine çevirmeye karar vermişler gibi görünüyor. Destekçilerin dolandırıcılara para göndermesini önlemek için Revuto temsilcileri bir uyarı yayınladı.

Proje, ekibinin hiçbir üyesinin potansiyel yatırımcılarla iletişime geçmeyeceğini belirtiyor ve Revuto ekibinden olduklarını iddia eden kişilere para göndermemelerini istiyorlar. Ayrıca ekip REVU token’larının henüz borsalar tarafından listelenmediğini de yineliyorlar.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.