Haziran 10, 2022

Büyük Yardım Rallisinde Bu Üç Varlık Kazandırabilir!

Kripto dünyasının popüler analist ve trader’larından birisi, piyasalar yaz dönemine hazırlanırken üç kripto varlık için olası fiyat tahminlerini paylaştı.

Kripto analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, 608.100 takipçili Twitter hesabında, Bitcoin’in (BTC) yaşadığı son fiyat düşüşlerinden kurtulmasının, hem BTC’nin hem de altcoinlerin bu ay “koşmaya” hazır olduğu anlamına gelebileceğini düşündüğünü paylaştı.

Bitcoin‘in bu hareketi geri kazanması bu ayın geri kalanında bir yardım rallisi olasılığını arttırıyor. Günlük zaman dilimindeki altcoinler de daha iyi görünmeye başlıyor. Bu durum altcoin’lerin bazıları için %50 ile %100 arasında yardım rallisi tetiklemesine yardımcı olabilir!”

Bitcoin’i yakından takip eden Van de Poppe, 30.400 dolarlık seviyeyi ‘ideal destek’ seviye olarak tanımlıyor ve bu desteğin başarılı bir şekilde tutulmasının ardından BTC fiyatının 35.000 dolara yükselebileceğini belirtti.

“Bitcoin söz konusu olduğunda, tekrar dirence ilerliyor ve deli gibi ortalıkta dolanıyor. Destek olarak 30.400 dolarlık seviyenin tutulmasını bekliyorum. Eğer tutabilirse, 32.800 dolar ve potansiyel olarak 35.000 dolar göreceğimizi varsayıyorum.”

Bitcoin

Haber hazırlanırken Bitcoin 30.000 dolar civarında işlem görüyordu.

Van de Poppe’nin listesinde bir sonraki kripto varlık, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) oldu. Analist, altcoin’in 7.25 dolardaki gücünün, bir zamanlar direnç (R) olarak görülen şeyin artık bir destek seviyesine (S) dönüşebileceği anlamına geldiğini düşünüyor.

Chainlink

Chainlink son 24 saatte %7,92 artışla 9.21 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Yatırımcının radarındaki son kripto varlık ise NFT pazar yeri XAcademy Network (XCAD) oldu.

Van de Poppe, XCAD’in güçlü göründüğünü ve projenin 16 Haziran’da merakla beklenen canlı yayın etkinliğinden bahsetti.

“XCAD, 5 dolara ve çok önemli bir seviyeye doğru ilerlediği için güç gösteriyor. 4,80-5,00 doları kırarsak, o zaman 6 dolar ve 8 dolar ufukta + XCAD için 16’sında büyük gelişme yaşanacağını unutmayın.”

XAcademy Network

Haber hazırlanırken XCAD Network 5,05 dolardan işlem görüyordu ve son 24 saatte %8,20 değer kazanmıştı.

Güncel fiyat hareketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.