Büyük Gün Yaklaşırken 265 Milyon SHIB Daha Yakıldı!

Düzenli olarak SHIB token’larını yakan bir şirketin sahibine göre, 259 milyara yakın Shiba Inu meme token‘ı yok edildi.

Uzun süredir belirli aralıklarla önemli miktarda SHIB yakımları gerçekleştiren bir kayıt şirketi olan Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper, son zamanlarda büyük miktarda SHIB’in dolaşımdan kaldırıldığı haberini duyurmak için Twitter’dan paylaşımda bulundu.

259 milyon SHIB yandı, 1 milyardan fazlası da gelecek hafta yok olacak

İkinci en büyük meme kripto para biriminin dolaşımdaki miktarını azaltmak için mücadele eden SHIB ordusundaki yakım ekipleri tarafından yakın zamanda yaklaşık 259 milyar Shiba Inu token’ı yakıldı.

Yönetici ayrıca, şu anda faaliyet göstermekte olan tüm yakma girişimlerinin ortak çabaları sayesinde, gelecek hafta bir milyardan fazla SHIB’in de sonsuza kadar yok olacağını belirtti.

“Topluluk bir bütün olarak ölü cüzdana yaklaşık 259 MİLYAR Shib coin ekledi. Tüm yakma girişimleriyle birlikte, gelecek hafta bir MİLYAR dolardan fazla yakacağız. Kimsenin size burada yaptığız işi küçümsemesine izin vermeyin.”

Cooper’ın şirketi, geçtiğimiz günlerde 14 Şubat’ta YouTube kanallarında canlı olarak yayınlanacak planlanmış bir SHIB yakım partisi vereceğini duyurmuş, 1 milyar Shiba Inu token’ının yakılabilmesi için 4.000 topluluk üyesini etkinliğe katılmaya davet etmişti.

Shiba yatırımcıları ellerinden geldiğince bilet alıp etkinliğe katılmaya devam ediyor ve ekibin yakım sepetindeki SHIB miktarı da her geçen gün artıyor. Şimdiye kadar toplam 210.022.974 token birikti.

Şirket daha önce de Noel’de 240 milyon Shiba Inu tokenini yaktıkları bir etkinlik gerçekleştirmişti.

Dört gün içinde 500 milyondan fazla SHIB yok olacak

SHIB’i düzenli olarak yakan başka bir Twitter hesabı olan @317_key,tarafından paylaşılan verilere göre, Brick Buster oyununun ekibi de sadece dört gün içinde ,15 Şubat’ta, büyük bir token yakımı gerçekleştirmeyi planlıyor.

“15’inde, Bricks Buster’ın 500 milyonun üzerinde coin yakacağı haberini herkese söyleyin!

Şubat ayı yakımını destansı bir hale getirelim!”

Ekip 500 milyondan fazla SHIB coin yakmayı planlıyor. Bu miktar, mevcut SHIB/USD döviz kuruna göre 15.695 dolar değerinde.

24 saatte 6.07 milyon SHIB yandı

Shiba Inu topluluğunun yakılan SHIB token miktarını takip edebileceği bir izleme platformu olan shibburn.com‘un Twitter hesabında yapılan bir paylaşıma göre son yirmi dört saat içinde toplam 6.070.295 SHIB, altı işlemde ölü bir cüzdana taşındı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u.today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.