Bu Seviye Aşılırsa Solana Fiyatı Fırlayacak!

0
Bu Seviye Aşılırsa Solana Fiyatı Fırlayacak!

Solana fiyatının yükselişi ile boğalar arasında duran bir engel var ve bu da şu an kırılması oldukça zor olan uzun vadeli yükselen turuncu trend çizgisi. Bu çizginin kırılması mümkün olursa %35’lik sıçrama mümkün olacak.

Salı günü bu seviyenin üstünde gerçekleşen yanlış bir kırılma, fiyat grafiğinde bir sıkışmaya ve boğa tuzağının oluşumuna neden oldu. Boğalar, bugün aynı trend çizgisini keşfetmeye çıktı ve bu çizgiyi aşmak için 1 dolarlık bir yükselişe daha ihtiyaç duyuyordu. Bu seviyenin üzerine doğru bir yükseliş, büyük bir satın alma yaratabilir, boğalar da bu yükseliş kırılmasının bir parçası olmaya çalışıyor ve Solana fiyatını 50 dolara doğru ilerletmeye çalışıyor.

Solana Fiyatında Satın Alma Baskısı Oluşabilir

Bu seviyenin üzerinde bir kırılma 50 dolarlık hedefe ulaştırmayı kolaylaştıracağı için oldukça kritik önemde bulunuyor. Alıcı tarafındaki baskının artması sonucunda ayılar pozisyonlarını kapatmaya başlayabilir ve mevcut düşüş trendinin sona ermesine yardımcı olabilir.

Dolayısıyla, Solana fiyatının 37.70 dolara sıçraması ve turuncu yükselen trend çizgisinin üzerine çıkması için sadece fazladan 1 dolara daha ihtiyacı var. Bu gösterge, bu haftanın başlarında bir boğa tuzağı oluşturdu, ancak kripto para birimleri ile küresel piyasalar arasındaki mevcut piyasa sapması, bu modelin tekrarlanmasını önleyebilir ve 40 dolara doğru sağlam bir ralli ile sonuçlanabilir. Bu hissiyatın hafta sonuna doğru devam etmesi, yukarı yönlü ilk sınır olarak 55 günlük Basit Hareketli Ortalama 50 dolar devreye girmesiyle sonuçlanacak ve daha fazla kazanç için fiyat hareketini durduracaktır.

Solana

Salı gününün basit bir tekrarı, Solana boğalarını bir kez daha tuzağa düşürerek onlara zarar verebilir. Yatırımcıların bıktığı, hiçbir yere gitmeyen ve yalnızca kayıpları geri getiren işlemlerde para kaybetmesiyle, boğaların sahneyi terk etmesi ve ilk düşüşü 30 dolara, ardından da 25 dolara kadar düşürdüğü bir senaryo da mümkün. Bu, kabaca %27’lik bir düşüşle sonuçlanacak ve 2022’nin en düşük seviyelerine geri dönecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın