Bu Meme Coin’de Yatırımcı Çılgınlığı: “Rekor Kırıldı!”

Shiba Inu‘ya olan ilgi son zamanlarda artış kaydediyor, artan ilgi ise sonuç olarak sahip sayısında önemli bir artış yarattı. WhaleStats verilerine göre SHIB sahibi yatırımcı sayısı yeni bir dönüm noktasına ulaşarak 1.200.000 kullanıcıyı geçmeyi başardı.

En iyi 1000 Ethereum balinasına dair yapılan bir değerlendirmede, birleşik Shiba Inu varlıkları şu anda 56.253.165.153.694 SHIB civarında yer alıyor. Mevcut SHIB işlem fiyatı olan 0.00001087 dolara göre, yatırımlar yaklaşık 611 milyon dolar değerinde.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, önde gelen meme coin’lerden birisi olan Shiba Inu, bir süredir balina ilgisinde bir artış kaydediyor. Artan ilgi ve artan kullanıcı sayısı bu yıl SHIB için işleri oldukça iyiye götürdü. Yaşanan gelişmeler, baş geliştirici Shytoshi Kusama tarafında da övgüyle dile getiriliyor ve yaşanan iyi gelişmelerin ana nedeni olarak kabul ediliyor.

Ek olarak, en iyi 100 ETH balinasına ilişkin analizle Shiba Inu token’ı, 494.355.422.852 SHIB ile en çok tutulan varlık sıralamasında üçüncü sırada yer alıyor. Ayrıca toplam balina varlıklarının %15,28’ini tek başına oluşturuyor.

Shiba Inu

Shiba Inu Yakımları “Alev Alev”

Aradan geçen son birkaç ay içerisinde Shiba Inu yakma işlemleri oldukça artış kaydederek önemli bir konuma geldi. Meme coin’in dolaşımdaki arzını azaltmak için yapılan yakma işlemleri artış gösterdikçe ilgide de artış oluyor. Hafta sonu yapılan son etkinlikler sonucunda yanma oranı %231 arttı.

Ancak haftalık yanma ile karşılaştırıldığında, son 24 saatte yanma oranında bir düşüş oldu. Shibburn‘e göre, son 24 saatte yaklaşık 79,566,837 SHIB yakıldı, bu da %56,27’lik bir düşüş.

Shiba coin

Yükselen yakma oranlarının Shiba Inu fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi yok gibi görünüyor. SHIB şu anda son 24 saatte %2,33 düşüşle 0,00001096 dolardan işlem görüyor. Ayrıca tüm zamanların en yüksek seviyesinden %87 düştü. SHIB’in kat etmesi gereken uzun bir yol var ve tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmak için alevleri yan yana tutması gerekiyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.