Şubat 2, 2022

Bu Meme Coin, Ethereum Balinalarının Gözdesi!

Shiba Inu (SHIB), 2021 yılının en popüler kripto varlıklardan birisi olarak ön plana çıkmıştı. Meme coin kısa sürede popülerlik kazandı ve bu popülerliğini korumayı başardı. Buna ek olarak zaman zaman düzeltmeler gerçekleşse de SHIB fiyatı genel olarak yükseliş görünümünü korudu ve bu görünümü 2022 yılına da taşıdı. SHIB yakın zamanda bir fiyat dalgalanmasına maruz kalmasına karşın, ETH balinaları arasında favori kripto varlık olmayı başardı.

Kripto varlıklar dünyasında meme coin’lerin varlığı aslında birkaç yıl öncesine dayanıyor ancak Shiba Inu ve BabyDoge gibi coin’ler, meme coin’lerin popülaritesini arttırmada önemli bir rol oynadı. Meme coin’lerin ilk yayınlandıkları andaki amaçlarını aşması ve kullanışlılığın artmasının yanında fiyatlarının da artması, meme coin’lere olan ilginin artmasına da yardımcı oldu.

SHIB, şu an en büyük 1000 ETH balina cüzdanı tarafından en çok satın alınan 10 token arasına girmeyi yeniden başardı ve ilgiyi üzerinde topladı.

WhaleStats bu hareketi Twitter’da duyurdu. Shiba Inu, BAT’ın hemen önünde sekizinci sırada yer aldı.

Ethereum balina cüzdanları toplamda 149.652.616 SHIB token satın aldı.

Buna ek olarak Shiba Inu (SHIB), Ethereum ve Cardano’yu en çok görüntülenen kripto varlıklar listesinde geçmeyi başardı. Bu verilere ek olarak önde gelen kripto para borsası KuCoin, haftanın en çok aranan kripto varlıklarını Twitter hesabında paylaştı.

Platform, Bitcoin’in (BTC) en üst sırada yer aldığını ve Shiba Inu’nun onu takip ettiğini ortaya koydu. Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve diğerleri gibi büyük kripto para birimleri meme coin‘in çok gerisinde yer alıyor.

Shiba Inu’nun popülaritesi artmaya devam ederken, Shib Ordusu bir dizi tokenı yakmaya çalışıyor. Twitter’daki Shibburn ekibi, Ocak ayı boyunca yaklaşık 1,3 milyar SHIB tokenını tek başına imha ettiklerini belirtti.

Ek olarak, Ocak ayı SHIB pazarında çok fazla yıkıma tanık oldu.

Tutarlı yanmalara rağmen, meme coin’in fiyatı pek de istenildiği gibi iyileşmedi. Coin’lerin çoğu büyük kazançlar elde ederken, Shiba Inu rakibi Dogecoin’e (DOGE) benzer zarif bir dalgalanma kaydediyordu. Meme coin, son 24 saatte %3,68 artışla 0,00002171 dolar gibi düşük bir fiyattan işlem görüyordu.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.