Bu Altcoin’de Üçüncü Airdrop Dalgası Başladı: Milyonlarca Dolar Dağıtılacak!

Ethereum’daki ikinci en büyük ölçeklendirme çözümü olan Optimism, üçüncü büyük airdrop’unu duyurdu. Airdrop 3, Optimism’in ilk airdrop’tan talep edilmemiş fonları dağıtmasından sadece birkaç gün sonra duyuruldu.

Airdrop 3’te Optimism, yaklaşık 27 milyon dolar değerinde 19.411.313 OP token’ı tahsis etti. Ekibe göre, 31.870 benzersiz adres Airdrop 3’ün alıcısı oldu.

Airdrop 18 Eylül Pazartesi günü saat 18:10’da (UTC) başladı. Rapora göre, OP token’ları Airdrop 3’te doğrudan uygun cüzdanlara ödenecek.

Optimism Airdrop 3 için Uygunluk

Airdrop 3 için herhangi bir token talep sayfası bulunmamaktadır. Sonuç olarak OP, topluluk üyelerini ödül talep etmelerini isteyen siteler konusunda uyardı.

Airdrop 3 için uygun katılımcılar, 20 Ocak – 20 Temmuz 2023 tarihleri arasında tokenları delege eden kullanıcıları içermektedir. Yalnızca en az 180 OP tokenı devreden kullanıcılar uygun bulunmuştur. Uygunluk süresi boyunca zincir içi tekliflerde en az bir kez oy kullanan adreslere bonuslar verildi.

Bu adresler ödülleri için 2 kat çarpan aldı. Optimism, token dağıtımının adil olmasını sağlamak için airdrop’u adres başına 10.000 OP token ile sınırlandırdı. Token dağıtımı, ağın yönetişimini delegasyon yoluyla destekleyen Optimism kullanıcılarını ödüllendirmektedir.

Neden Airdrop Dalgası?

OP, Haziran 2019’daki lansmanında token arzının %19’unu airdrop yoluyla dağıtmayı taahhüt etmiştir. Airdroplar, token’ları OP topluluğunu olumlu yönde etkileyen adreslere dağıtmayı amaçlamaktadır.

OP şimdiye kadar üç airdrop gerçekleştirdi. Bununla birlikte, ilk arzın %13’ünden fazlası (yaklaşık 570 milyon OP token) gelecekteki Airdrop’lar için kalmıştır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere altcoin, şu anda 1,41 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %4,93 değer kazandı. DeFiLlama’ya göre, Optimism’in ağında 190 protokol ve 649 milyon doların üzerinde bir TVL mevcut.

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.