Bu Altcoin %130’luk Patlama Yaşayarak Piyasayı Ele Geçirdi

Düşük sermayeli bir hedge fon altcoin‘i, geçtiğimiz hafta yaklaşık yüzde 132 oranında hızlı bir şekilde fırlayarak kripto piyasasının geri kalanından çok daha iyi performans gösterdi.

Numeraire (NMR), bir veri bilimci ağı tarafından oluşturulan San Francisco merkezli bir riskten korunma fonu olan Numerai’nin yerel token’dır.

Piyasa değerine göre 204. sıradaki kripto varlığı, yazım sırasında yedi gün önceki seviyesi olan 9,22 dolardan fırlayarak 21,39 dolardan işlem görüyor. NMR, Mayıs 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 93,15 doların ise hala yüzde 77’den fazla altında işlem görüyor.

Numeraire

Numeraire token Ethereum (ETH) üzerine kuruludur ve katılımcıların hisse senedi borsalarını tahmin etmek amacıyla soyut finansal verilere dayalı makine öğrenimi modelleri oluşturmak için rekabet ettiği Numerai Turnuvasını güçlendirmek için stake edilebilir.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, projenin web sitesine göre, bu modeller aynı zamanda hedge fonun kripto/yatırım bahislerini de belirliyor.

“Numerai’nin stake edilmiş modelleri, küresel borsada Numerai hedge fonunun sermayesini kontrol eden Meta Modeli oluşturmak için birleştirilir.”

NMR bunların yanı sıra, bilgi kaynaklarının tekliflerini paylaştırmasını gerekli kılarak çevrimiçi bilgilere olan güveni artırmayı amaçlayan staking protokolü Erasure’a da güç veriyor. Projenin web sitesine göre, yanlış bilgiler ise stake’lerin yok olmasına neden oluyor.

NMR fiyat artışına neyin neden olduğu belirsizliğini korusa da, platformun geliştiricilerin geçen hafta Numerai’nin turnuvalarında yaklaşık 1 milyon NMR’nin stake edildiğini duyurmalarının bu artışla bir ilgisi olabileceği düşünülüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.