Coinbase Raporu Açıklandı: Bu Altcoin Büyümeye Devam Ediyor!

Önde gelen ABD’li kripto para borsası Coinbase, Solana (SOL) ağının en güçlü katman-1 blok zinciri projelerinden birisi olmaya hazırlandığını açıkladı.

Coinbase tarafından hazırlanan yeni analiz, Solana’nın sermaye ve kullanıcılar için kıyasıya rekabet eden katman-1 ağlar arasında Ethereum’un en güçlü rakiplerinden birisi olabileceğine inanıyor.

“Katman-1 blok zincirleri şu anda, büyüyen ortak bir sermaye ve kullanıcı havuzundan mümkün olduğunca fazla pay elde etmek için rekabet ediyor. Devam eden bir ayı piyasasının ortasında bu rekabetin yoğunluğu daha az belirgin olsa da, Solana başlangıcından bu yana şaşırtıcı derecede güçlü bir pay yakalamayı başardı ve ekosistem uygun bir şekilde teknolojik avantajlarını güçlendirmeye odaklanmış durumda.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Coinbase, Solana’nın piyasa duyarlılığı açısından FTX çöküşüyle birlikte bir gerileme yaşadığını ancak akıllı sözleşme platformunun “ekosistemin göreceli gücü” nedeniyle sonunda geri döneceğini belirtti.

Solana altcoin kripto para

“Bununla birlikte, Solana protokolünün temel değer önerisi teknik açıdan devam ediyor. Yüksek verim, de düşük maliyetler ve yerel ölçeklenebilirlik için optimize edilmiş bir blok zinciri olan Solana, katman-1 ortamında farklılaştırılmış bir yaklaşımı temsil ediyor. Ekosistemin mevcut ağ etkinliği (örneğin işlemler, kullanıcılar, geliştirme) açısından göreceli gücü göz önüne alındığında, Solana’nın gerçek bir katman-1 rakibi olarak kendini yeniden kanıtlamak için iyi bir konumda olduğuna inanıyoruz.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.