Nisan 27, 2022

Bu 2 Altcoin Önümüzdeki Günlerde Sıçramaya Hazır!

Tanınmış bir kripto analisti, farklı türde coin’i içeren bir kripto varlık üçlüsünün önünde bir ralli olup olmadığını görmek için varlıkların grafiklerini inceledi.

Bitcoin

Altcoin Sherpa takma adını kullanan kripto trader’ı, 174.200 Twitter takipçisine, Bitcoin (BTC) Şubat ayının sonlarına kadar uzanan higher low trendini sürdürebilirse, önde gelen kripto para biriminin 55.000 dolar seviyesini aşabileceğine inandığını söylüyor.

“Bu low’lar (düşük seviyeler) korunduğu ve hala higher low’lar görmeye devam ettiğimiz sürece, yükseliş piyasası yapısının bozulmamış olduğunu düşünüyorum.

Önümüzdeki haftalarda hala 55 bin dolar seviyesinin üzerini bekliyorum.”

altcoin

Son 24 saatte yüzde 1,4’lük bir artışla 38,743 dolardan işlem gören Bitcoin (BTC) geçen yılın 27 Aralık tarihinden bu yana 50.000 doların üzerine çıkabilmiş değil.

Solana

Başarılı trader ralli beklediği coin’ler listesinde daha sonra katman-1 blok zinciri protokolü Solana‘nın sürekli vadeli işlem grafiğinin Mart ayının başlarına kadar uzanan verilerini inceliyor.

Solana, Nisan ayı başlarında gerçekleştirdiği etkileyici rallinin sonucunda yaşadığı kazançların ardından büyük ölçüde bir düzeltme yaşadıktan sonra, Sherpa, akıllı sözleşme platformunun başka bir patlama yaşamadan önce Bitcoin ile uyumlu bir şekilde dip oluşturduğuna inanıyor.

“Bunun bir dip yarattığına inanmaya devam ediyorum. Daha fazla düşüş ve ardından BTC’yi takiben başka bir artış bekliyorum. ”

altcoin

Solana şu anda gün içinde yaklaşık yüzde 1’lik bir artışla 96,99 dolardan işlem görüyor. SOL, 2 Nisan’da ulaştığı 140.30 dolarlık aylık en yüksek seviyesinden yüzde 40’ın üzerinde düşmüş durumda.

ApeCoin

Altcoin Sherpa, popüler Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) kurucuları Yuga Labs tarafından oluşturulan bir kripto varlığı olan ApeCoin’i (APE) de izliyor.

ApeCoin, 17 Mart’taki lansmanından bu yana bir dizi ralliye şahit olurken grafik uzmanı, APE gibi varlıklara uygulandığında geleneksel teknik analizin (TA) gerçekten işe yaramadığını söylüyor. Sherpa bu gibi varlıklarda popüler duyarlılığı ölçmeyi ve bunun yerine daha geniş bir temel analiz (FA) kullanmayı tercih ediyor.

“TA genellikle bu tür kripto para birimlerine uygulanamaz; daha fazla momentuma ve onunla ilişkili genel FA’ya bakmak gerekir.

Şahsen [APE’i] short’lamazdım ve düşmeye başladığında yatırım yapmayı tercih ederim. Bir scalp olarak 17,80 dolar seviyesinde long’lamayı düşünürdüm.”

altcoin

ApeCoin, son 10 gün içinde iki dramatik fiyat artışına tanık oldu. Metaverse kripto para birimi düzeltme yaşamadan önce ilk olarak 17 Nisan’da bulunduğu seviye olan 11,68 dolar seviyesinden yüzde 43.9 artışla ayın 20’sinde 16.81 dolara kadar yükseldi.

Daha sonra yavaş yavaş toparlanmaya başlayan APE, 24 Nisan’daki 16.79 dolarlık seviyesinden bir gün sonra yüzde 15,5’lik bir yükselişle 19.40 dolara kadar ulaştı. Şu anda ise altcoin yakın bir zamanda 19,73 dolarda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve yazım sırasında 19,61 dolardan işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.