Blockchain Tabanlı Sanal Gerçeklik Ağı

0

Live Planet Blockchain Tabanlı Sanal Gerçeklik Ağı Sunuyor

Medya şirketi Live Planet, kripto ve diğer blockchain ile ilgili içeriğe ev sahipliği yapmak için kullanılacak bir blockchain tabanlı sanal gerçeklik ağı – Blockchain Sanal Gerçeklik (VR) Ağı’nı başlatma planlarını duyurdu. 

Live Planet, 8 Ağustos’ta yayınlanan bir basın bülteninde gelişimini paylaştı. Duyuruya göre, bu ağ türünün ilk örneği olacak. 

Basın bülteni ayrıca, şirketin geliştirmekte olduğu blockchain tabanlı bir medya altyapısı olan VideoCoin Network teknolojisine dayanan ilk uygulaması olacağını belirtti. 

Daha önce bilindiği üzere, Live Planet, Haziran ayında, 20. Yüzyıl Fox Film Şirketi, eski teknoloji teknolojisi görevlisini Hanno Basse’i devraldı. Basse, merkezi olmayan medya çözümleri bölümünün başkanı olarak şirkete katıldı. VideoCoin Network’ü ve VR akış, yayın hizmetlerini geliştirmesi bekleniyordu. 

Duyuruya göre, blockchain ile ilgili içerik yaratıcıları, içeriklerini yayınlamak veya kaydetmek için 360 stereoskopik video hizmeti Live Planet VR Sistemini kullanabilecekler. Ek olarak, ağ YouTube, Samsung VR ve Oculus gibi platformlara aktarımı da destekleyecek.

Live Planet’in ayrıca basın bülteninde belirtildiği gibi bir takım ortakları da var. Şimdiye kadar bunlar arasında BLOCKTV, Bad Crypto Podcast, Boxmining, CoinCentral ve YEN.io bulunmaktadır. Yukarıdaki listede, podcast’ler, TV şovları ve bağımsız haber yayınları üreten bir dizi farklı içerik oluşturucusu bulunmaktadır. 

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın