Bitcoin’in Gelecekteki Konumu

0
280

Bitcon başta olmak üzere diğer bütün kripto para birimlerinin gelecekde olacağı yer merak konusu. Bu konu hakkında bir çok uzman farklı görüşler bildirse de belirsizlik uzun bir süre daha baki kalacak gibi. Bizde sizlerin bu konuda hakkındaki tahminlerinize yön verecek bir görüşü paylaşacağız.

Ünlü Amerikalı sunucu ve ekonomist Max Keiser bitcoin’in geleceği hakkında iddalı tahminlerde bulundu. Max Keiser’ e göre:

Bitcoin’in arkasında duran güvenli teknolojisi sebebiyle ilerde dünyada kullandığımız temel para birimlerinin yerine geçerek ulus devlet anlayışına son verecektir. Böylelikle dünyada sadece tek bir para birimi kullanılacak ve buda bizim siyasi anlayışımızı tamamen değiştirecek. Tek ve güvenli bir para birimi olmasıyla hükumetlerin ve bankaların müdahalesi oldukça azalacaktır. Bitcon’in ise küresel hesap birimi statüsünü kazanmasıyla 100.000 dolara kadar değer kazacağını ve oynaklığının azalacağını düşünüyorum.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın