Bitcoin Desteği için Bu Seviye Çok Kritik – Mike McGlone

0
Bitcoin Desteği için Bu Seviye Çok Kritik - Mike McGlone

Bloomberg kanalının yakından takip edilen emtia analisti Mike McGlone, Bitcoin için 20.000 dolarlık fiyat aralığının, geçmiş yıllardaki 5.000 dolara benzer şekilde yeni bir fiyat tabanı olarak hareket edebileceğini düşünüyor.

Analist, öncü kripto para biriminin artık bir dizi hareketli ortalamaya dayanarak tarihsel olarak “çok soğuk” fiyat seviyelerine yaklaştığını düşünüyor.

Bitcoin için 20.000 dolarlık seviye, 5.000 dolarlık seviye gibi hareket edebilir. Fiyatın tipik olarak çok soğuk seviyelere yaklaşması nedeniyle, küresel benimsemeye karşı azalan arzın ilk günlerinin temel durumu geçerli gibi görünüyor. En iyi performans gösteren varlıklardan birisinin 2022 yılının ilk yarısında düşüş göstermesi oldukça mantıklı görünüyor.”

Bitcoin

Ayı piyasası koşullarının gerçekleştiği 2018 yılında, 5.000 dolarlık fiyat alanı yaklaşık bir yıl boyunca Bitcoin için önemli bir destek seviyesi olarak kalmıştı. BTC bölgeyi birkaç kez kısa süreliğine ihlal etse de, 5.000 dolar seviyesi Bitcoin için oldukça güçlü kaldı.

Şu anda hissiyat oldukça kötü görünse de, Bitcoin’deki gerilemeyi “tipik” olarak nitelendiriyor ve bunun diğer geleneksel varlıklarda artan oynaklığın yanında nasıl meydana geldiğine dikkat çekiyor.

Analist daha önce Bitcoin’de uzun vadede yükseliş gerçekleceğine inandığını açıklamıştı ve BTC’nin “büyük bir geri dönüş” olarak adlandırdığı şey sırasında altın ve ABD tahvilleriyle birlikte patlayacağını tahmin etmişti.

“Bence sonuçta bir geri dönüş yaşayacağız. Oyun daha yeni başlıyor. 1929 sonrası gibi olabilir ama 2008 sonrası gibi veya belki 1987 çöküşünden sonraki gibi olacak… Bu dönemi bir şekilde atlattığımızda, Bitcoin’in gezegendeki elde tutulabilecek en iyi varlıklardan biri olarak gerçekleşeceğini düşünüyorum. Bu benim temel hissiyatım bu.

Benim görüşüm, sahip olunabilecek en iyi varlıkların bazılarının altın, ABD uzun tahvilleri ve Bitcoin olacağını düşünüyorum. Bence deflasyona geri dönüyoruz ve deflasyonu sağlamanın en iyi yolu fiyatlarda büyük bir artış sağlamak ve sonra onları temizlemek. Yaptığımız şey bu.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın