Binance’ten Terra Classic Hamlesi: Desteğini Duyurdu, Fiyat Nasıl Tepki Verdi?

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance Salı günü, Terra Luna Classic ‘in zincire önemli değişiklikler getirecek en son yükseltmesini desteklediğini duyurdu. Terra Luna Classic topluluğu, L1 Terra Classic Task Force (L1TF) geliştirici grubu tarafından sunulan v2.2.1 çekirdek yükseltme teklifini oybirliğiyle kabul etti.

Binance Terra Classic Çekirdek Yükseltmesini Destekleyecek

Binance, 12 Eylül’de yaptığı resmi bir duyuruda Terra Luna Classic ağ yükseltmesi için destek verdiğini açıkladı. Geri sayıma göre, v2.2.1 çekirdek yükseltmesi 12 Eylül’de saat 10:15 UTC’de 14514000 blok yüksekliğinde gerçekleşecek.

Kripto borsası, yükseltmeden bir saat önce Terra Classic ağı üzerinden token yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak. Bununla birlikte, Terra Classic (LUNC) ağındaki LUNC ve USTC’nin spot ve marj ticareti, yükseltme sırasında normal şekilde çalışmaya devam edecektir.

 Binance, tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır. Yükseltilen ağın istikrarlı olduğuna karar verdiğimizde Terra Classic ağı üzerinden token yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız ve kullanıcılara başka bir duyuruda bulunmayacağız.

Teklif Terra Luna Classic topluluğundan %99,85 “Evet” oyu ile oybirliğiyle destek almıştı. Yönetişim oylamasına toplam 50 doğrulayıcı katılmış ve 49’u teklif lehine oy kullanmıştır. Allnodes, Interstellar Lounge, HappyCattyCrypto, Stakely, 1maxfee ve diğerleri dahil olmak üzere en iyi doğrulayıcılar teklifi desteklemektedir.

v2.2.0 çekirdek yükseltmesi, cosmos SDK yükseltmesini, CometBFT’ye tendermint geçişini, v6’ya IBC-go ve wasmd’yi içerir. Yükseltme ayrıca, yakım vergisinin dağıtım modülüne bölünmesi de dahil olmak üzere daha önce yönetişim oylamasından geçen önemli değişiklikleri de uygulamaktadır.

Topluluk LUNC ve USTC Fiyatlarında Artış Bekliyor

Terra Luna Classic ve USTC fiyatları, kripto piyasasındaki satış baskısı nedeniyle Pazartesi günü %5’ten fazla düştü.

LUNC fiyatı 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,0000557 dolardan %3 artış gösterdi ve fiyat şu anda 0,000057 dolardan işlem görüyor. İşlem hacmi de son 24 saatte %35 arttı. Ancak, hala baskı altında işlem görmeye devam ediyor.

Bu arada, USTC fiyatı da son 24 saatte %3 artarak 0,012 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,0118 ve 0,0122 dolar.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.