Binance’te Türk Lirası Artık Banka Transfer Yolluyla Yatırılıyor!

Lider kripto para borsası Binance, Türkiye’de resmen havale/eft ile para yatırma seçeneğini bugün duyurdu.

Binance borsası banka olarak Akbank ile anlaşmaya vardı ve Türkiye’de B Fintech Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi adında bir şirket kurdu. Şirketin adres bilgisine baktığımızda ise kuruluş tarihi 12 Eylül 2019, kuruluş sermayesinin ise 10 bin TL olduğu görülmekte.

Borsanın Türkiye’de atmış olduğu bu adım ile banka transfer aracılığıyla Türk Lirası yatırma işlemleri için ücret almıyor. Fakat yatırma işleminde asgari tutar minimum 100, maksimum tutar ise 50 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Binance, Türk Lirası ile para yatırma işlemlerine ilk olarak Papara ile gerçekleştiriyordu. Papara ile ödeme seçeneğinin ardından direkt olarak banka transferi ile yatırma işleminide kullanıcılar bekliyordu.

Alp Işık Binance borsasına banka transfer yoluyla nasıl para yatırılacağına dair medium yazısında bahsetti. Yazı için TIKLAYIN

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.