Binance’den Tüm Kargaşanın Ortasında Dev Bir Ortaklık Daha Geldi: İşte Detaylar!

Yeni bir ortaklık, Latin Amerika’daki işletmelerin ticari faaliyetlerinde kripto para birimlerini kabul etmeye başlamasına olanak tanıyacak. Bu da bölgede kripto para birimlerinin benimsenmesini hızlandıracak.

Binance (BNB) Borsası Latin Amerika’daki Varlığını Güçlendiriyor

Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao tarafından paylaşılan duyuruya göre, ekosisteminin perakende ödeme birimi olan Binance Pay, Arjantin, Meksika ve Uruguay’da faaliyet gösteren etkili bir bölgesel fintech operatörü olan Credencial Payments ile uzun vadeli bir stratejik ortaklık imzaladı.

Yeni işbirliği çerçevesinde, Latin Amerika ülkelerinin vatandaşları Credencial Payments hesaplarında kripto ile ödeme yapabilecekler. Uygulamada yerel para birimlerine sorunsuz dönüşüm de mevcut. Binance’in Latin Amerika biriminin direktörü Maximiliano Hinz, bu misyonun zorlu ancak gelişen bu bölgede Web3 teknolojisinin ilerlemesi için önemli olduğunu vurguluyor.

Ödemeler, kripto paralar için ilk kullanım alanlarından biridir ve bunların benimsenmesinin büyümek için çok fazla alana sahip olduğuna inanıyoruz. Bu iş birliği sayesinde kullanıcılar Binance Pay’i kullanarak istedikleri kripto para birimiyle ödeme yapabilecek. Bu, küresel kripto para biriminin benimsenmesini somut bir şekilde teşvik etmek ve günlük hayata daha da yaklaştırmak için devam eden çabalarımızda yeni bir adımdır.

Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) rakibi FLOKI geçen hafta Binance Pay‘e eklendi.

Böylelikle Latin Amerika’da yaşayanlar ilk kez günlük ödemelerinde fiat giriş ve çıkışlarına gerek kalmadan çeşitli kripto para birimlerini kullanabilecekler.

Binance, SEC Saldırılarının Ortasında Yeni Girişimler Başlattı

2021 yılında, Binance (BNB) ekosistemi birkaç ürünüyle Latin Amerika’ya genişledi. Fiattan kriptoya ödeme aracı olan Binance Card, Arjantin, Brezilya ve Kolombiya’da tanıtıldı. Binance’in yeni ortağı Credencial Payments, dünyanın en büyük iki ödeme kartı operatörü olan Visa ve Mastercard ile de işbirliği yapıyor. ABD SEC tarafından dava edilmesine rağmen, Binance’in (BNB) İK faaliyetlerini durdurma planı yok. CZ tarafından duyurulduğu üzere, “geleceğin liderleri” için yeni bir staj turu başlatıyor.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Binance (BNB) ABD vatandaşlarına kayıtsız menkul kıymet satmakla suçlanıyor.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.