Binance, Yeni Token Satışını Duyurdu Matic

0

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, token satış platformu Launchpad’de yeni bir token satışı gerçekleştiricek.

Duyuruya göre, Binance’de kripto para arzı gerçekleştirilecek yeni proje Matic.

Matic, Ethereum blok zincirindeki merkezsiz uygulamalarda işlemleri anında gerçekleştirmeyi mümkün kılmayı ve işlem yoğunluğunu hafifletmeyi hedeflemekte. Proje, merkezsiz ekosistemle etkileşimi daha kolay olmasını amaçlamakta.

Matic Network’ün token’i MATİC’in satış süreci, 24 Nisan 2019 tarihinde başlayıp 26 Nisan 2019’a kadar sürecek. Toplamda katılımcılara arzın yüzde 19’una denk gelen miktarı 1 milyar 900 milyon MATİC olarak satış gerçekleştirilecek. MATIC’in platformda satış fiyatı 0.00263 USD olarak belirlendi.

MATIC, satış sistemi çekiliş sistemiyle satılacak. Binance’in token satış platformu üzerindeki değişikliği bir kaç hafta önce çekiliş esasına göre yapıcağını bildirmiştik. Toplamda 16.666 çekiliş bileti belirtilecek. Kazanan bilet başına 300 dolarlık alım sağlayabilecek. Token alımlarında sadece BNB kabul görecek. Bu çekilişe katılmak isteyen kullanıcıların bugünden itibaren 24 Nisan’a kadar her gün en az 50 BNB bulundurması gerekmekte.

Kaynak: Binance

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın