Binance.US Çok Yakında Açılıyor!

0
398

Kripto Borsası Binance.US ‘Önümüzdeki Haftalarda’ Açılacak

Kripto para borsası Binance’in ABD merkezli şubesi Binance.US önümüzdeki haftalarda açılacak ve Müşterini Tanı (KYC) kaydı birkaç gün önden gelecek.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, uzun bir süredir farklı ülkelere özel yerel borsalar geliştiriyordu. Arjantin, Singapur ve Jersey’nin ardından ABD içinde yerel borsa oluşturulacağı bildirilmişti. Konuyla ilgili olarak son gelişmeleri size aktaracağız.

Bilindiği üzere Binance borsası bir süredir Amerikan vatandaşlara hizmet vermiyor. Dolayısıyla Binance borsası ABD için yerel bir borsa oluşturmakta kararlıydı.

Binance.US tarafından 6 Eylül’de yayınlanan gönderiye göre, ticaret platformunun önümüzdeki haftalarda açılması bekleniyorken, KYC kayıtları birkaç gün önden başlayacak. Burada amaç, kullanıcıların hesaplarını doğrulamak ve para yatırmak için yeterince zamanı olmasını sağlamak. Bununla birlikte Binance’in tam edisyonuna göre daha az sayıda alt koin içerecek olan ancak regülasyon uyumlu olacak koinlerin yer alacağı borsanın, yakın dönemde artık faaliyete geçmesi bekleniyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, konuyla ilgili açıklamada bulundu:

”Bu konu ile ilgili olarak ilk adımı önümüzdeki dönemde atmak istiyoruz. Bu alanda iyi bir çalışma gösteriyoruz. Yaptığımız tüm hamleleri nihayate erdirdiğimiz zaman, bu işi de artık bir sonuca bağlamış olacağız.”

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın