Binance Resmen Marj Ticaret İşlemlerini Başlattı

Lider kripto para borsası Binance, bugün itibariyle resmen marj ticaretini tüm kullanıcılarına aktif etti.

Binance’in kurucusu ve CEO’su olan Changpeng Zhao, “Bu girişimimiz, ileri düzeyde bireysel ve kurumsal borsacıların ihtiyaçlarına karşılama üzerine kapsamlı bir alım-satım platformu sağlama yolundaki yeni bir adımdır.” açıklamasını yaptı.

Marj ticareti, borç para ile daha yüksek kar elde etme potansiyeline sahip olabiliyorlar veya daha yüksek kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabiliyorlar.

Bu özellikle ile, kullanıcılar Binance üzerinde hem kısa hem de uzun işlemler açabiliyorlar. Uzun pozisyon’da, varlığın fiyatının yükseleceği öngörüsünde bulunuyor, kısa pozisyon ise varlığın düşeceği öngörüsünde bulunuluyor.

Borsada şu anda marj ticaretine açık olacak çiftler ise şöyle:

BNB/BTC, BNB/USD, BTC/USDT, ETH/BTC, ETH/USDT, TRX/BTC, TRX/USDT, XRP/BTC, XRP/USDT

Binance, şu anlık işlemlerde sadece 3 katına kadar kaldıraca izin vermekte.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.