Binance Launchpad Perlin İçin Harekete Geçti!

Kripto paralar ve blockchain için bir merkez olma yolunda tam gaz ilerleyen Singapur için önemli bir gelişme yaşandı. Singapur merkezli Perlin, kendi tokeni olan PERL tokenleri Binance Launchpad üzerinden 9 Ağustosta satışı başlanıyor. Binance’ye eklenen tokenin dağıtımı Airdrop ve Lottery sistemleriyle dağıtılacak.

Binance, bu yıl yeni projelere sıkça yer vermişti. Bu yıl desteklediği sekizinci Token olan Perlin son zamanlardaki yaptığı atılımlarla zaten dikkat çekmeyi başarmıştı.

Binance Launchpad Twitter hesabından yapılan açıklamada Perlin’e övgüler dizerek şöyle devam etti:

“Perlin, Singapur Hükümeti gibi bir çok alanda büyük ortaklıklar kurdu ve son zamanlarda Kakao Investments, Bitmain, ArringtonXRP gibi şirketlerden de yatırımlarını arttırmayı başardı.”

Perlin, tüm altyapısını Proof-of-Stake mekanizmasında kurmuş bir yapı. Geliştirilme konusunda çok yenilikçi anlamına geliyor. Bu doğrultuda ortaya çıkardıkları Wavelet, gelişmiş defter statüsünde DApp dolaşımını kolaylaştırmak için kullanılabiliyor. Bu teknoloji, halka en hızlı blockchain teknolojilerini iletmeye yönelik bir çalışma.

Kısa sürelerde milyonlarca işlemi hızlı ve etkili şekilde yapabilen Wavelet, saniyede 31.240 alım-satım işlemi gerçekleştirebiliyor. İnsanlar tarafından benimsenmesi için diğer cüzdan ve defter teknolojilerindeki block sorunlarını ele alarak tasarlanmış.

Geliştirilmiş bu defterin hızının kaynağı Uluslararası Ticaret Odası ile ortak oluşturulması olduğu söylenebilir ve ayrıca Singapur hükümeti tarafından da destekleniyor. Son olarak ise Perlin, yeni DApps yaratmak için çözüm odaklı hareket ederek geliştiricileri kendi platformuna çekmeyi hedefliyor

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.