Binance, EOSDT Yönetim Kurulunda Söz Sahibi Oldu

0
199

Binance ve EOSFinex , EOSDT Stabilcoin blok zincirinde EOS Nation ve EOS Cannon ile beraber akıllı sözleşmeler ve değişiklikler üzerine yeni söz sahipleri oldular.

Equilibrium , EOS tabanlı açık tabanlı finans platformu. EOSDT CEO’su Alex Melikhov , yeni yönetim ekibinin hazır olduğu taktirde EOS özelliklerinin tam anlamıyla kullanılmasına izin verilecek.

Söz Hakkı Ellerinde

Equilibrium zincirinin yönetimine dahil olan Binance’ın, borsaların platform ile yaptıkları her akıllı sözleşmeyi denetleyeceği , yükseltmelere erişim sağlayacağı veya reddedeceği yetkiyi elinde tuttuğu bilinmekte. Bunlara ek olarak yönetim kurulu düzenlemelerin de onayı gerekecek.

Binance cephesinin EOSDT yönetim kuruluna neden dahil olduğu konusu tam anlamıyla netlik kazanmadı anca BNB’nin EOSDT stabilcoin üzerine destek sağlaması ihtimalleri de artmış oldu. Binance üst kurulundan bir sözcünün , üst yönetimlerinin Equilibrium DeFi’de BNB coinin servisinin dört gözle beklendiği açıklamasını yaptı.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın