Binance CEO’su Türkiye Hakkında Konuştu

Lider kripto para borsası Binance, bu yıl Türkiye’ye olan ilgisini büyük ölçüde arttırmaya başladı.

Lider kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao da bu ilginin bir parçası olarak Twitter üzerinden Türkiye içerisindeki topluluğa yönelik dikkat çekici açıklamalarda bulundu ve bulundurmaya’da devam etmekte. Anadolu Ajansı’na röportaj veren Changpeng Zhao, Türkiye piyasasının kendilerine göre öneminden bahsetti ve piyasaya yönelik bazı açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin kendi dijital para birimini piyasaya sürmeye planlamasının hakkında konuşan Zhao, konu hakkında şu ifadelerde bulundu:

“Türkiye kripto para sektöründe liderlik rolünü üstlenmekte ve finansal teknoloji ile ilgili gelişmelerin gerçekleşmesi için şans vermekte. Türkiye eğer doğru adımlar atabilirse, yakın gelecekte finansal teknolojiler alanında çok önemli bir oyuncu olacaktır.”

Türkiye’nin şu an için kilit piyasalarından birisini oluşturduğunu da paylaşan Zhao, geçtiğimiz günlerde de Türk Lirası desteğini vurgulayarak bu konuda ne kadar ısrarcı olduğunu göstermiş oldu.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.