Binance CEO’su Kripto’nun 4 Yıllık Döngüsü Olduğunu Söyledi

0
Binance CEO'su Kripto'nun 4 Yıllık Döngüsü Olduğunu Söyledi

Dünyanın önde gelen kripto borsası Binance‘in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, kripto piyasalarının gelmiş geçmiş en büyük düşüşlerinden birisiyle karşı karşı kaldığı şu günlerde, ‘kripto kışının’ uzun süre devam edebileceğini belirtti.

Binance CEO’su, endüstrinin genellikle iki yıllık bir boğa koşusu ve iki yıllık bir ayı piyasası olan dört yıllık bir döngü yaşadığını belirterek dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

Geçtiğimiz son yedi ayda, kripto piyasası toplam sermayede 2 trilyon dolarlık bir kayıp yaşadı. Bu kayıp, piyasa değerini 1 trilyon dolarlık seviyenin altına düşürdü.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, Piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, en kötü etkilenenlerden birisi oldu ve büyük çöküşün başını çekti. Yılın başından bu yana değeri %56 düştü ve şu anki 20.000 dolarlık değeriyle, 2017 boğa piyasası koşusu sırasındaki en yüksek değerinden sadece biraz uzakta kaldı.

Glassnode’dan gelen verilere göre Bitcoin değerinin %64 daha düşebilecek bir senaryoda yer alıyor ve en kötüsü henüz gelmedi. Bu, varlığın fiyatını 10.000 doların altına düşmesine neden olabilir.

Yaşanan tüm bu gelişmelere, Binance CEO’su kendinden emin ve pozitifliğini korumaya devam ediyor.

“Şu an bir felaket olup olmadığını tartışmayacağım elbette, durum gerçekten kötü. Ancak tüm bu felaketler yaşanırken fırsatlar da ortaya çıkıyor.”

Bu fırsatlar güçlü yatırımcılar başta olmak üzere, büyük potansiyele sahip şirketlerin daha ucuza satın almasına yardımcı oluyor.

Binance, Kaostaki Fırsatları Arıyor

CEO CZ’nin duruşu, Binance’in borsada yaklaşık 2.000 rolü doldurmak için neden işe aldığına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Binance, son haftalarda bazı ilginç ilerlemeler ve ortaklıklar da kurdu. Son zamanlarda, Triple A’nın Binance Pay için küresel kripto ödeme ağ geçidine sahip olduğunu duyurdu.

Firma ayrıca Web 3 projelerini desteklemek için kullanacağı 500 milyon dolarlık bir fon açıkladı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın