Nisan 27, 2022

Binance Bu 3 Metaverse Coin’e Destek Ekledi: 9 Altcoin Platform’da!

  • Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Binance Bridge 2.0 çözümüne ilk dijital para grubunu eklediğini duyurdu.

Binance bugün yaptığı bir açıklamada, platforma daha fazla ERC-20 tokeni entegre etme hedefiyle şimdiye kadar dokuz kripto para birimine destek eklediklerini belirtti.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, platforma eklenen kripto para birimleri arasında; BAYC NFT koleksiyonunun geliştiricileri tarafından geliştirilen metaverse coin ApeCoin (APE), Ethereum tabanlı sanal dünya The Sandbox (SAND), veri demokratikleştirme platformu  JasmyCoin (JASMY), metaverse kripto para birimi Decentraland (MANA), Tesla CEO’sundan ilham alarak tasarlanmış meme kripto para birimi Dogelon Mars (ELON) gibi trend kripto para birimleri ve MovieBloc (MOVIE),  kurumsal çözüm blok zinciri VeChain (VET), LooksRare (LOOK)  ve ConstitutionDAO (PEOPLE) yer alıyor.

binance

Bu gelişmenin ardından kullanıcılar, Ethereum blok zincirinden seçilerek listelenen token’ları Binance Smart Chain’e (BSC) bağlayabilecekler.

Binance kullanıcıları, seçilen kripto para birimini mevcut ağlarının borsa adresine yatırabilecek, eşleşen BEP-20 token’lrını geri çekebilecek veya bunu BSC tabanlı merkezi olmayan uygulamaları (dApp’ler) araştırmak için kullanabilecekler.

Ünlü kripto para ticaret platformu, Binance köprüsünde desteklenen dijital para birimleri listesine bu varlıkların eklenmesinin, token’ın gelecekte dünyanın en büyük borsasında listeleneceğini garanti etmediğine de dikkat çekti.

Kısaca açıklamak gerekirse Binance Bridge, desteklenen diğer blok zincirleri arasında zincirler arası kripto para birimi transferlerini destekleyen bir ağdır. Binance Bridge 2.0 çözümünü geçen ayın sonuna doğru tanıttı ve artık kullanıcıların Ethereum wrapped token’larını Binance Smart Chain ile kullanmalarına ve BSC tabanlı merkezi olmayan finans (DeFi), metaverse ve blok zinciri oyunlarını keşfetmelerine olanak tanıyor.

Borsa, yaptıkları bir açıklamada yakın gelecekte neredeyse tüm ERC-20 token’lar için destek eklemeyi ve böylece bu dijital varlıkların yatırımcılarına BSC tabanlı merkezi olmayan uygulamalara erişim sağlamayı planladıklarını da söyledi.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : thecryptobasic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.