Başarılı Analistten Bitcoin Uyarısı: “Short Pozisyon Açmak İçin…”

0
Başarılı Analistten Bitcoin Uyarısı:

Mevcut piyasa düşüşünü doğru bir şekilde tahmin eden popüler kripto analisti, yatırımcıları Bitcoin’in (BTC) daha da düşeceği konusunda uyardı.

Capo takma adıyla tanınan trader, 409.300 Twitter takipçisine BTC’nin 20.000 dolar civarında bir döngü tabanına ulaştığına dair hiçbir belirti görmediğini söyledi.

“Twitter’da okuduklarınıza dayanarak piyasanın çok iyi şekilde toparlandığını düşünebilirsiniz. Ancak grafikler şunu gösteriyor:

BTC fiyatı 21.000 doların altında. Her yerde lower high’lar (bir öncekinden daha aşağıda tepe). Her yerde gizli bearish divergences (negatif uyuşmazlık) mevcut. Dip oluşumu yok.

Henüz satın almıyorum.” 

Capo, Mart ayında Bitcoin fiyatının 44.000 dolar fiyat seviyesinden %50 düşeceği konusunda uyarmıştı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz gibi, trader yukarıdaki açıklamasının ardından, daha düşük Bitcoin fiyatları öngörse de, yakında dibe ulaşılmasını beklediğini söyledi.

“Bu önemli. Yeni bir düşüş ve yeni dipler bekliyor muyum? Evet. Burada short pozisyon açmaya değer mi? Hayır. 

Dip henüz gelmedi, ama yakın [bence]. Short pozisyon açma zamanı birkaç hafta önceydi, şimdi değil. Sıradaki düşüş sona erdiğinde satın almaya hazırlanmanın şimdi tam zamanı.” 

Capo ayrıca Bitcoin için 16.000 dolar altına bir düzeltmenin “hala oyunda” olduğunu varsayan bir tablo da paylaştı.

Bitcoin analiz grafiği

İlgili Haber  Bitcoin’in (BTC) Her Adımını Bilen Analistten Yeni Tahmin Geldi!

Daha önce bildirdiğimiz üzere analist, Bitcoin dışında altcoin piyasasıyla ilgili olarak da düşüncelerini açıkladı. Capo, merkezi olmayan borsa SushiSwap’ın yönetim token’ı SUSHI’nin bir grafiğini paylaştı ve bunun altcoin’ler hakkındaki duygularını temsil ettiğini söyledi. Analist altcoin’lerin sonunda yukarı doğru hareket edeceğini tahmin ediyor, fakat yakın vadede fiyatlar biraz daha düştükten sonra bunun gerçekleşeceğini ekliyor.

“Bir şey oldukça açık: birçok altcoin düşüş eğiliminde. Paraboller kırıldığında büyük düzeltmelere (bu durumda yukarı doğru) neden olur. Paraboller henüz bitmedi, ama neredeyse bitmek üzere.”

Bitcoin (BTC) grafik

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın