%237 Yükseldi: Balinaların Gözden Çıkardığı Meme Coin’de Yakım Oranı Fırladı

Shibburn web sitesi tarafından paylaşılan verilere göre, son 24 saat içinde SHIB’in yakım oranı %237’den fazla artarak önemli bir yükseliş gördü. Bu arada, önde gelen meme coin SHIB, Ethereum ağındaki en büyük cüzdanların ilk 10 listesinden bir kez daha düştü.

Yakım oranı

Shibburn’ün web sitesine göre, son 24 saat içinde Shiba Inu’nun yakım oranı %237 gibi büyük bir artış gösterdi. Bu, topluluğun ortak çabalarıyla 13,995,147 SHIB’in dolaşımdan kaldırıldığını gösteriyor. Buradaki en büyük yakım işlemi, -ffdeaa ile biten bir adres tarafından yapıldı: 8.495.098’lik meme coin yakımı.

Balinalar ve SHIB

Birçok önde gelen blockchain’deki cüzdanlarla ilgili verileri toplayan WhaleStats popüler meme coin SHIB’in, Ethereum’daki en büyük 100 balina tarafından tutulan ilk 10 varlık listesinden çıktığını bildirdi. Bu olay, bu ay ikinci kez oluyor ve şimdi balinalar en büyük varlıkları olarak MANA, stETH ve ANT tutuyorlar.

Buna rağmen SHIB ağına yeni binlerce kullanıcı katılmaya devam ediyor. Son 24 saat içinde, toplam SHIB yatırımcı sayısı yaklaşık 1.000 artarak şu anda 1.266.039’a yükseldi.

Son olarak meme coin fiyatı bu yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre son 24 saatte %3.37 kayıpla 0.000008616 dolara seviyesinde yer alıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.