Balinalar Bu Meme Coin’e Yöneldi: 533 Milyarlık Alım!

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) fiyatları geçen hafta büyük bir satış baskısı ile karşı karşıya kaldı. Ancak bu düşüş hareketi, en büyük Ethereum (ETH) balinalarını daha fazla SHIB biriktirmeye teşvik etti. Detaylar haberimizde.

ETH balinaları Shiba Inu satın alma çılgınlığı mı yaşıyor?

Koinfinans.com tarafından elde edilen verilere göre, iki ETH balina cüzdanı son 24 saatte 533 milyardan fazla Shiba Inu token’ı satın aldı. Bu satın alma toplamda 5.6 milyon dolar değerini buldu. Dahası bu hareket, meme coin’in geçtiğimiz gün en büyük 100 ETH balinasının ilk 10 alımında yer almasına yardımcı oldu.

Gimli” adlı ETH balina cüzdanı, iki işlemde tek başına 386 milyar Shiba Inu birikimi yaptı. Satın alma, balinaya yaklaşık 4.06 milyon dolara mal oldu. Bu işlemlerden en büyüğünde yaklaşık 200 milyar SHIB (yaklaşık 2.075 milyon dolar değerinde) satın aldı.

Verilere göre, “BlueWhale0159” adlı başka bir ETH balinası, tek bir işlemde 147 milyar adet meme coin’den (yaklaşık 1,55 milyon dolar) topladı.

Öte yandan, veriler Shiba Inu’nun en büyük 100 ETH balinasının elinde tuttuğu en büyük token olduğunu gösteriyor (dolar değeri bazında). Balinaların en büyüğü, yaklaşık 540 milyon dolar değerinde SHIB tutuyor. Bu, toplam varlıklarının yaklaşık %21.23’ünü oluşturuyor.

Meme coin fiyatı %2 arttı

Son fiyat düşüşünün ortasında balinaların giderek daha fazla Shiba Inu biriktirdiğini belirtmekte fayda var. Üstelik bu SHIBarmy aktif olarak meme coin yakarken gerçekleşiyor. Shibburn, son 24 saat içinde 26.7 milyondan fazla SHIB yakıldığını bildirdi.

Shiba Inu fiyatları ise son 24 saatte %2 oranında arttı. SHIB, basın zamanında ortalama 0.000010 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bununla birlikte, hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000088 doların (ATH) oldukça altında işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.