Bakkt: Starbucks’ta Bitcoin İle Kahve Dönemi Yaklaşıyor

0

Bakkt tarafından yapılan duyuru ile, 2020 yılında tüketiciler için geliştirdiği yeni uygulamayı Starbucks’la birlikte denemesini yapakcak.

Son zamanlarda Bitcoin ile ilgili gelişmelerde adını sıkça duyduğumuz ve BTC vadeli işlemlerini başlatan Bakkt, 2020 yılının ilk yarısında tüketiciler için geliştirdiği yeni bir mobil uygulamayı Starbucks ile test edecek.

Bakkt’ın ürün geliştirme müdürü Mike Blandina’nın blog yazısı paylaşımında bahsettiği gelişme için “Tüketicilerin dijital varlıkların değerini keşfetmelerini ve kilidini açmalarını, aynı zamanda bunlarla nasıl işlem yapabileceklerini veya izleyecebileceklerini kolaylaştıracak bir tüketici uygulaması başlatacağız. Genişleyen harcama gücüne sahip daha geniş bir müşteri kitlesine erişim sağlayacak.” ifadelerini bildirdi.

Bu yılın başlarında Starbucsk, Bakkt ile yapacakları ortaklığın bir parçası olarak ufak bir hisse senedi almıştı. Bakkt’ın hisse payının, nakit yatırım yapmadığı için orantısız derecede yüksek olduğu bildiriliyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın