Bahçeşehir Üniversitesi’nden Ücretsiz Blockchain Eğitimi!

0

Bahçeşehir Üniversitesi toplamda dört hafta sürecek blockchain teknolojisi eğitimine başlıyor…

Özellikle kripto paraların hayatımıza girmesi ile duymaya alışık olduğumuz bir teknoloji, blockchain. Blockchain teknolojisi bir çok insana göre orta vadede dünyayı şekillendirecek teknolojiler arasında. Artan dünya nüfusu, gelişen teknolojiler ile güvenlik dünyanın önde gelen konularından birisi olma yolunda ilerliyor. Blockchain Teknolojisi de tam bu konuyu ele alıyor ve çözüyor.

Bir çok uzmana göre çok değerli olan bu teknolojinin eğitimleri dünyada verilmeye başlandı. Dünyanın farklı noktalarında çok yoğun şekilde verilen bu eğitimlere Türkiye’de katıldı. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden Bahçeşehir Üniversitesi konuya el attı.

Kayıtlar Başladı

Bahçeşehir Üniversitesi tarafından gelecek ay düzenlenecek olan ve 4 hafta sürecek ücretsiz Blockchain Uzmanlığı Eğitimleri için kayıtlar başladı. Eğitimler Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği ortaklığında ve İstanbul Kalkınma Ajansı’nın Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı kapsamında İstanbul Blockchain Okulu Projesi adı altında verilecek.

4 farklı grupta toplam 100 kişiye eğitim verilecek. Eğitime başvuru yapma kriterleri ise bir hayli geniş. 18-40 yaş aralığında üniversitede eğitim gören herkes başvurabilir. Eğitime katıldıkdan sonra ise %80 devam zorunluluğu var.

Son Başvuru Tarihi: 25 Eylül 2019

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın