Az Bilinen Altcoin’e Dev Borsadan Destek: Ralli Bekleniyor!

  • En büyük ABD merkezli kripto para birimi borsa platformu Coinbase, listeleme yol haritasına yakın zamanda eklediği, kullanım kolaylığına odaklanan bir birlikte çalışabilirlik altcoin’ini trading listesine eklediğini duyurdu.

Borsa tarafından yayınlanan yeni bir gönderide Coinbase, Celer Network’ün (CELR) artık iOS ve Android uygulamaları da dahil olmak üzere tüm platformunda kullanılabilir durumda olduğunu açıkladı.

Celer Network (CELR)

Celer Network ölçeklendirme platformu, Ethereum (ETH) üzerine kurulmuş ve zincir dışı işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmış bir platformdur.

Proje, merkezi olmayan finans (DeFi), non-fungible token’lar (NFT’ler), uygulamalar (DApp’ler), oyun ve merkezi olmayan geliştirme dahil olmak üzere çeşitli nişler için tek tıklamayla kullanıcı deneyimi sunan bir “çok blok zincirli işletim sistemi” olmayı hedefliyor.

Platformun yerel kripto para birimi olan CELR, işlemleri kolaylaştırmak için stake edebilebilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Coinbase, geçtiğimiz ay sonunda CELR’yi şu anda borsanın desteklenen varlıklar dizisine eklenmesi için düşünülmekte olan kripto projelerinden oluşan listeleme yol haritasına eklemişti.

[irp posts=”61232″ name=”Bu 2 Altcoin’i Takip Edin: Coinbase’de Listelenebilir”]

Coinbase’in listeleme yol haritası, başlangıçta “mümkün olduğunca fazla bilgi simetrisi sağlayarak” şeffaflığı artırmak ve bir varlığı listelemeye karar vermeden önce piyasa ile iletişim kurmak için oluşturuldu.

Van de Poppe CELR’de ralli bekliyor

Geçtiğimiz günlerde yakından takip ettiği kripto para birimleri içerisinde katman-2 ölçeklendirme çözümü Celer Network‘ün (CELR) de bulunduğunu belirten Van De Poppe, CELR’nin açık bir yükseliş trendinde bulunduğunu ve altcoin’in önünde yüzde 30’luk bir ralli daha bulunduğunu açıklamıştı.

“Sürekli olarak daha higher low’lar oluşturduğundan dolayı, trend yukarı doğru.

0,0235-0,024 ABD dolarının destek olarak tutulduğunu görmek istiyorum, bunun ardından ise 0,034 ABD doları mümkün.”

celer network

Celer Network, son birkaç hafta içinde bazı dramatik fiyat hareketlerine tanık oldu ve ilk olarak 26 Temmuz’un düşüğü 0,016 dolardan 12 Ağustos’ta ulaştığı fiyat olan 0,029 dolar seviyesine kadar yüzde 81’in üzerine tırmandı.

CELR o zamandan beri düzeltme yaşadı ve son 24 saat içinde yüzde 2,1’lik bir düşüşle, yazım sırasında 0,022 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.