%32 Artabilir: Analiste Göre Bu Altcoin’de Zirve Çok Yakın

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, popüler altcoin Polygon‘un (MATIC) Bitcoin‘e (BTC) karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma yolunda olduğunu söyledi.

Crypto Kaleo takma adıyla tanınan analist, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon’un destek olarak önemli bir çapraz (diagonal) direnci yeniden test ettikten sonra Bitcoin’e (MATIC/BTC) karşı yükselişe geçtiğini söyledi.

“MATIC/BTC, bu aralıkta hâlâ yavaş yavaş yükseliyor. Uzaktan bakarsak, şema aynı kalıyor. Yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi çok yakın.”

Matic Bitcoin fiyat grafiği

Trader’ın grafiğine göre, MATIC/BTC için 0.00007 BTC (1.20 dolar) civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine giden yolda keskin bir ralli öngörüyor gibi görünüyor. Yazım sırasında, MATIC/BTC 0.00005274 (0.90 dolar) seviyesinde işlem görüyor ve bu da altcoin için %32’nin üzerinde bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Kaleo daha sonra odağını Bitcoin’e kaydırıyor ve BTC’nin önümüzdeki günlerde 17.000 doların altına hafif bir geri çekilmesinin ardından 18.000 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

Kaleo ayrıca eşler arası ödeme ağı Litecoin‘i (LTC) de analiz ederek Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı mücadelesinin henüz bitmediğini söylüyor.

“LTC/BTC oranı, bu hafta sonu son zirveleri yeniden test etmeyi bitirdi. Hala Litecoin’in yakın gelecekte piyasayı geride bırakmaya devam etmesini bekliyorum.”

Litecoin BTC fiyat grafiği

Kaleo’nun grafiğine göre, analist LTC/BTC’nin yaklaşık 0.0058 BTC (99.40 dolar) hedefine doğru tırmanmasını bekliyor. Basın zamanında LTC 76.09 dolar seviyesinde işlem görüyor ve bu, Kaleo’nun hedefine ulaşması halinde %30’luk olası bir yükselişe işaret ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.