Analist Yatırım Yaptığı Altcoin’i Açıkladı: 2 Hafta İçinde Patlayacak!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti, önümüzdeki haftalarda patlayabileceğini söylediği düşük değerli bir altcoin‘i açıkladı.

Sektörde The Crypto Dog olarak bilinen takma adlı analist, 747.200 Twitter takipçisine GMX’i (GMX) “iyi çalışılmış ve kendine güveni yüksek bir oyun” olarak gördüğünü söyledi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, GMX, düşük takas ücretleri sunan merkeziyetsiz bir borsa (DEX) olarak biliniyor.

The Crypto Dog’a göre, GMX genel kripto piyasalarına meydan okuyan bir trendde işlem gördüğü için tüm temel metrikler altcoin için sağlıklı görünüyor.

“Grafik estetik olarak çok iyi görünüyor ve belki devamı da böyle olur. Benim önsezim, GMX’in 2 hafta (ya da daha kısa zaman) içinde 60 dolar seviyesinde işlem göreceği yönünde. Grafiğe bakıp yeni kullanıcıları, ortalama hacimleri ve gelirleri gördükten sonra bu (tahmin) kulağa doğru geliyor.”

GMX kripto

Görüldüğü üzere Crypto Dog, radarındaki altcoin’in şu anda kripto pazarlarında en uzun vadeli oyun olduğuna inanıyor. Analist bu yüzden GMX’e yoğun bir şekilde yatırım yaptığını da açıkladı.

“Arbitrum’a başka bir para çekme işlemi göndermem ve 250.000 dolar değerinde GMX daha almam gerekiyordu. Bu GMX fiyatı şimdi önceki tüm satın alımlarımdan daha yüksek, ancak temeller bu işlemi haklı çıkarmak için önemli ölçüde güçlendi. Daha yüksek bir fiyata daha iyi bir anlaşma yapmak mutluluk verici…

GMX, net yatırımımın en büyük bölümünü oluşturuyor ve ben daha fazlasını satın aldım. Bence şu anda kriptoda en iyi uzun vadeli ve erişilebilir oyun.”

Yazının kaleme alındığı sırada, GMX 40.00 dolar seviyesinde işlem görüyor. Analistin 60 dolarlık hedefine doğru bir hareket, altcoin için %50’lik bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Rukiye

    Ulti coin arenaya paramı yatırdım yükseleceğini söylediler ama param nerdeyse sıfırlanacak ne zaman yükselişe geçecek merak ediyorum

    Cevap Yazın
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.