Analist Tarih Verdi: Bitcoin Boğaları Dönüyor!

0
Analist Tarih Verdi: Bitcoin Boğaları Dönüyor!

Kripto para dünyasının yakından takip edilen YouTube kanallarından birisinin sunucusu ve stratejisti, yılın son çeyreğine ilişkin son görünümü ve tahminlerini paylaşırken Bitcoin için oldukça iyimser bir görünüm ortaya koydu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere InvestAnswers kanalının sunucusu, Ekim aylarının Bitcoin için tarihsel olarak bir yükseliş kaydetme olasılığının bir hayli yüksek olduğunun altını çizerek tahminlerini paylaştı.

InvestAnswers sunucusuna göre, Bitcoin Ekim ayı ortalama getirisine bağlı olarak önümüzdeki dört hafta içinde 26.000 dolarlık seviyelere kadar yükselebilir. Bitcoin en son Haziran ayında 26.000 doların üzerinde bir fiyat kaydederken, 25.000 doların üzerine en son Ağustos ayında çıkmıştı.

“Bitcoin kendi seviyesinde kalabilirse, eskisinden daha iyi bir performans gösterecek. Bu nedenle Ekim ayını dört gözle bekliyorum, Ekim ayı için ortalama gelir %28,42 oranında yer alıyor, bu da fiyatın 25.000-26.000 dolar arasına çıkabileceğini gösteriyor. Bunun olup olmayacağını zaman gösterecek.”

Bitcoin Ekim ayı

Diğer aylarla ise Ekim ayının tipik olarak üçüncü en yüksek ortalama aylık getiriyi sunduğunu üstteki tabloda da görülebiliyor.

“Bitcoin tarihinde Ekim ayının diğer aylara göre nasıl performans gösterdiğine bakalım… Burada Eylül’ün kırmızı olduğunu görebilirsiniz. Ağustos bir tür başabaş gibidir. Ancak Ekim, tarihsel olarak en iyi üçüncü aydır. İşte bu yüzden birçok insan buna Uptober diyor.”

InvestAnswers Bitcoin

Bitcoin yazı yazarken 19.411 dolardan işlem görürken görece stabil bir fiyat hareketi sergiliyordu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın