Ekim 10, 2022

Analist: Patlama Yaşayan Bu İki Altcoin’de Yükseliş Devam Edecek!

Popüler bir kripto stratejisti, son zamanlarda güç gösteren iki düşük değerli altcoin fiyatında rallilerin devam edeceğini tahmin ediyor.

Sektörde Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı analist, 184.400 Twitter takipçisine, merkezi olmayan türev borsası Injective Protocol‘ün (INJ) hediye vermeye devam ettiğini söylüyor.

“Bu alanın tamamı (2.00 dolar) büyük bir arz bölgesi (satıcıların genellikle satış yaptığı alan). Bununla birlikte, son birkaç hafta içinde birkaç kez bu seviyeye dokundu ve bence birçok satıcı 2 doların üzerine çıktı. Bununla 2.50 dolara kadar devam ediyorum, giriş 1.80 dolar civarı” 

Injective Protocol

Yazma sırasında INJ, son yedi gün içinde %12’nin üzerinde bir artışla 1.85 dolardan işlem görüyor. Altcoin Sherpa’nın hedefine doğru bir hareket, INJ için %30’un üzerinde bir yukarı potansiyel olduğunu gösteriyor.

Koinfinans.com tarafından bildirildiği üzere yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin ise aynı zamanda merkezi olmayan bir değişim protokolü olan SushiSwap (SUSHI). Altcoin Sherpa’ya göre, SUSHI mevcut seviyelerde bir miktar dirençle karşı karşıya. Ancak analist altcoin’in hedefine doğru yükselmeye devam edeceğine inanıyor.

“SUSHI: Şu anki alan biraz korkutucu, ben hala sonunda 1.60 dolara çıkabileceğini düşünüyorum.” 

SushiSwap

Yazma sırasında, SUSHI son yedi gün içinde %26’nın üzerinde bir artışla 1.36 dolar seviyesinde işlem görüyor. 

Bitcoin‘e (BTC) gelince, popüler analist, lider kriptonun 19.500 dolar civarında tutunamazsa 18.000 dolar seviyesine düşeceğini tahmin ediyor.

“İzlediğim iki senaryo var. Bu şimdilik belirsiz bir alan […]”  

Analistin iki farklı senaryosunun yol haritasını aşağıda görebilirsiniz.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.