Analist Nicolas Merten’e Göre Binance Coin’in (BNB) Ani Yükselişinin Nedeni Nedir?

0

Popüler analist ve trader Nicholas Merten, Binance Coin’in üçüncü en büyük kripto varlığı olma yolundaki mevcut parabolik yükselişine güç veren temel nedeni açıklıyor.

Yeni bir videoda Merten, 428.000 abonesine, Ethereum’un daha hızlı ve daha uygun maliyetli hale getirilmesi için bir güncelleme olan Optimism’in devreye girmesinde yaşanan son gecikmenin, belki de bazı traderlerin altcoin trade etmek için geçici olarak Binance Smart Chain’e(BSC) geçiş yapmış olmasının başlıca nedeni olduğunu ve bunun da BNB’nin fiyatını yükselttiğini söylüyor.

“Ethereum’un katman 1 protokolünde sahip olduğunu düşündüğü tacı giymeye devam etmek ve ‘boru hattı’ndan aşağı inen bir sonraki kullanıcı dalgasını yakalamak istiyorsa katman 2’de çok çok daha hızlı hareket etmesi gerekiyor. Çünkü henüz bunu sağlamlaştırmadılar. Binance Smart Chain bunun kanıtıdır. Bu zinciri bozmanın, Ethereum’un şu anda sahip olmadığı tek değer önermesini keşfetmenin ve birinin feda etmeye istekli olduğu bir şey bulmanın ne kadar kolay olduğunu gösterdiler, bu da mutlak ademi merkeziyetçiliktir.”

Şu an itibariyle, BSC ve Ethereum birbirleriyle rekabet halinde olmasına rağmen, Merten sonunda bu iki zincirin bir arada var olabileceğini ve birbirini tamamlayabileceğini öne sürüyor.

“Her iki zincir de var olabilir mi? BNB, Ethereum’un üzerinde neredeyse bir katman 2 olarak hizmet verebilir mi? Bazıları buna karşı çıkıyorlar, diğer katman 1’lerin katman 2 olamayacağını söylüyorlar. Ama bence bu oldukça taraflı bir görüş.”

Merten, BNB ve Binance Smart Chain ile aynı merkezi veya nispeten merkezi bileşenlere sahip olan ve şu anda çalışan; xDAI, çeşitli diğer blockchain çözümleri ve katman 2 çözümleri olduğunu ve Binance Smart Chain’in de bunlar arasında potansiyel bir katman 2 olarak kendine bir yer bulmuş olabileceğini söylüyor.

Videoyu izlemek için tıklayın!

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın