Analist Lark Davis, Bu Altı Kripto Varlığının Bu Yıl 10 Kat Artabileceğini Söyledi

Zorlu kripto piyasasına rağmen, analist Lark Davis, altı dijital varlığın yıl sonuna kadar on kat veya daha fazla değer kazanma potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Rehber İçeriği

Injective Protocol (INJ)

Davis listeyi, ekibi lansman için hazırlanırken şu anda indirimli olduğunu belirttiği; Katman-2 merkezi olmayan borsa protokolü Injective Protocol (INJ) ile başlatıyor. Platformun her zaman teknoloji sunmak için çalıştığını ve çok fazla ortağı olduğunu belirten Davis, Injective’in ana ağına gidiyor olmasının bu kripto para birimi için büyük bir fiyat katalizörü olacağını düşünüyor.

“Bu paradan bahsediyorum çünkü şu anda biraz indirimli.Fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık üçte bir oranında düştü. Aynı zamanda Injective Protocol, yakında kendi ana ağında olacak. 

Ve mevcut piyasa değeri, sadece 400 milyon dolar. Bu, kolayca 10 kat veya daha fazla artabilecek türde bir coin olabilir. Ana ağ başladığında, token için gerçek talebin geldiğini, gerçek kullanıcıların geldiğini görmeye başlayacağız, çok büyük hale gelecek.”

QuickSwap’i (QUICK)

YouTuber, merkezi olmayan borsa platformu QuickSwap’i (QUICK) toparlanmaya hazır olduğuna inandığı ikinci dijital varlık olarak adlandırıyor. Quickswap, Polygon ağının Uniswap’ı olarak adlandırılır. Davis, Polygon ağında bulunan QuickSwap’in şu anda gerçek değerinin altında olduğunu savunuyor ve oldukça önemli bir kazanç potansiyeli olduğunu belirtiyor.

Asıl önemli olan piyasa değeridir, piyasa değerine bakarsanız; şu anda ederinden az değerlenmiş bir kripto para birimi olduğunu görebilirsiniz, çünkü poligon ağının kendisi çıldırmış durumda.”

Linear Finance (LINA)

Sentetik varlık platformu Linear Finance (LINA), Davis’in on kat daha fazla değer kazanması muhtemel dijital varlıklar listesinde üçüncü sırada yer alıyor. Davis’e göre, Linear Finance şu anda çok ucuza satılıyor.

“Linear Finance fiyatı aslında tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %77 düştü; bu, teknolojiye dayanan, kullanıcıları olan, hayatta kalmayı, bir şeyler inşa etmeyi ve yapmayı bilen bir şeyin fiyatında oldukça dramatik bir düşüş anlamına geliyor. Şu anda mantıksız bir şekilde aşırı düşmüş bir varlık.

Sentetik token protokolleri arasındaki Synthetix (SNX) gibi büyük protokollerin; şu anda Linear Finance’in 20 katı piyasa değerine sahip olduğu düşünüldüğünde, Linear Finance’ın büyümek için çok daha fazla şansı olduğunu düşünüyorum.”

Bancor Network (BNT)

Kripto para birimi analisti ve trader, merkezi olmayan borsa Bancor Network’ün (BNT) yüksek potansiyele sahip başka bir dijital varlık olduğunu söylüyor. Davis’e göre Bancor, DeFi alanında öne çıktığı için merak uyandırıcı bir yatırımdır.

“Sundukları ürün gerçekten harika. Geçici zararın doğası ve piyasanın dinamikleri nedeniyle, birçok insan likidite sağlarken para kaybeder. (…) Öyleyse çözebildikleri şey, geçici kayıp problemleridir. Böylece kalıcı zararlar olmadan tek taraflı likidite provizyonu yapmanızı sağlarlar. Piyasa yılın geri kalanında genel olarak yükseliş eğilimi göstermeye devam ederse Bancor’un potansiyel olarak 10 katlık bir hamle yaptığını bile görebiliyorum.”

EpiK Protocol (EPK)

Nun-Fungible token (NFT) platformu EpiK Protocol (EPK), Lark Davis’in 10 kat ve üzeri artış sağlaması beklenen dijital varlıklar listesinde beşinci sırada yer alıyor. Davis, bir token satışı gerçekleştirmenin eşiğinde olan EpiK Protokolünün, hedeflediği niş pazar nedeniyle “çok yüksek potansiyele” sahip olduğunu savunuyor: oyun.

“EpiK ile ilgili ilginç olan şey, kripto alanında gerçekten yapmaya çalıştıkları şeye doğrudan rakip olmamasıdır. Devasa markalarla çalışarak özellikle oyun pazarından yararlanıyorlar. Burada yüz milyon potansiyel kullanıcı ve oyuncudan oluşan bir kullanıcı tabanından yararlanıyorlar. “

Mercurial Finance (MER)

YouTuber, token satışı sürecinde olan Solana blockchain tabanlı DeFi platformu Mercurial Finance (MER) ile listeyi tamamlıyor. Solana ekosisteminde çalışan bir platform olan Mercurial Finance, istikrarlı takaslar sağlarken ve süper yüksek verimlilik sağlar.

“Mercurial Finance’ın arkasındaki ekip temelde bunu istikrarlı likidite ve Solana üzerinde istikrarlı varlık takası için tek durak noktası haline getirmeyi hedefliyor. Öyleyse, Solana ekosisteminde erken hareket edenlerden biriyle tanışmak istiyorsanız, Mercurial Finance kesinlikle göz atmanız gereken bir platform.”

Analist Lark Davis’in videosunu izlemek için tıklayın!

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Dailyhodl

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.