Kasım 20, 2023

Analist Bu İki Altcoin’i Biriktiriyor: Sert Sıçrama Gelebilir!

Kripto para piyasalarının hızlı ve volatil doğası içinde, analistlerin tahminleri ve öngörüleri yatırımcılar için önemli bir rehber oluşturuyor. Bu kapsamda, yakından takip edilen analist The Flow Horse, Ethereum tabanlı altcoin Chainlink’in (LINK) geleceğine dair olumlu sinyaller verdi. Öte yandan yapay zeka tabanlı bir altcoin için de benzer bir biçimde yükseliş beklediğini açıkladı. Detaylar haberimizde…

The Flow Horse, Chainlink’in son dönemde yaşadığı önemli fiyat düşüşüne rağmen, bu düşüşün bir kısmını geri alarak yükseliş trendine girebileceğini öne sürdü. Özellikle Chainlink’in, piyasadaki değişkenliklere karşı gösterdiği direnci ve potansiyelini vurgulayan analist, bu durumun yatırımcılar için bir fırsat olabileceğini ifade etti.

Analist, yaptığı açıklamada, “LINK’i yeniden satın aldım ve daha fazlasını almayı düşünüyorum. Bu noktada %22’lik bir gerileme yaşandı ve fiyatın 12 dolara kadar gerilemesi durumunda bile, sert bir şekilde toparlanacağımıza inanıyorum. Açık pozisyonlar tamamen kapatıldı ve fiyat ayakta kaldı” dedi.

Chainlinkte sıçrama bekleniyor

Chainlink, basın zamanında son 24 saatte %5,29 artışla 15,23 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bunların yanında yapay zeka teknolojisinin giderek yaygınlaştığı ve kripto paralara olan ilginin arttığı günümüzde, Fetch.ai (FET) adlı altcoin, dikkat çekici bir yükseliş trendine sahip. Bu yükseliş trendi, kripto analisti The Flow Horse’un dikkatini çekmiş ve dijital varlığın gelecekteki potansiyeline dair önemli bir perspektif sunmuştur.

The Horse, yaptığı analizlerle mevcut FET yükseliş trendini gözlemleyerek, kripto parayı düşüş zamanlarında biriktirme stratejisini benimsemektedir. Yapay zeka odaklı bu altcoin’in, düşüşlerde biriktirme stratejisinin arkasındaki temel fikir, FET’in uzun vadeli potansiyeline güvenmektir.

 “FET trendi koruduğu sürece düşüşlerde biriktiriyorum. Tekrar ediyorum, yeni olan tek anlatı yapay zekadır.”

Chainlink alım satım bölgeleri

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere yapay zeka, günümüzde birçok sektörde devrim yaratma potansiyeli taşıyan önemli bir teknolojidir. The Horse’un vurguladığı gibi, Fetch.ai’nin bu teknolojiye odaklanması ve yenilikçi bir yaklaşımla işlemesi, kripto dünyasında dikkate değer bir yer edinmesine olanak tanımaktadır. FET, basın zamanında 0,57 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Popüler analist, LINK ve FET konusunda iyimser olsa da, tüm altcoin’lerin uzun süre toparlanmasını sağlayacak yeterli sermayenin bulunmadığını ve birçoğunun sonunda değer kaybedeceğinin altını çiziyor.

“Çok açık olan bir şey var ki, altcoin’leri uzun süre dalgalı tutmaya yetecek kadar sermaye yok. Sadece zirveye ulaşana kadar farklı yüksek beta şeyleri pasif olarak indekslemeye çalışıyorum.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.