Mayıs 4, 2022

Analist Bu Altcoin’ler İçin Ralli Tahmininde Bulundu: “Yakında Geliyor”

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) rakibi Terra (LUNA) için dip haritası oluştururken, Near Protocol (NEAR) ve iki ek altcoin için ralli beklediğini açıkladı.

Altcoin Sherpa takma adına sahip analist, 174.500 Twitter takipçisine, DeFi ödeme ağı Terra’nın yerel bir taban oluşturmaya çok yakın olduğunu söyledi.

“LUNA: 200 günlük üstel hareketli ortalamanın hala destek olarak korunması için bu seviyeyle arasında yeterince mesafe var, ancak bu alan zaten birkaç kez test edildi. Bunun belki dibe ulaşması için 60 doların üzerine ani bir düşüş görmek sorun olmaz.”

terra (luna) altcoin

Sırada, Altcoin Sherpa’nın bir rahatlama rallisini ateşlemeye hazır olduğuna inandığı başka bir Ethereum rakibi NEAR var.

“Hala bu alanın, 200 günlük üstel hareketli ortalama + 786 Fibonacci seviyesi göz önüne alındığında, en azından kısa vadeli bir sıçrama için iyi olduğunu düşünüyorum. Bununla birlikte, NEAR’ın kişisel olarak bu alanda tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmasını beklemiyorum.”

near altcoin

Trader’ın listesindeki bir diğer altcoin, Ethereum blockchain’inde inşa edilmiş merkezi olmayan bir finans ve risk sermayesi fonu olan DAO Maker platformunun yönetim token’ı olan DAO. Altcoin Sherpa, DAO’nun şu anki fiyatı olan 3.28 dolardan yaklaşık %20’nin üzerinde bir artış yaşanabileceğini öngörüyor.

“Bence bu, şu anda daha iyi görünen altcoin tablolarından biri. 200 günlük üstel hareketli ortalama direnç olarak hareket edebilir, ancak bu, piyasadaki düşüşe rağmen son birkaç hafta içinde oldukça iyi performans gösterdi. Sanırım 4 dolar yakında geliyor.”


Analistin radarındaki son altcoin, takas edilemez token (NFT) pazarı LookRare (LOOKS). Altcoin Sherpa, LOOKS’un yükseliş ivmesini sürdürmek için kritik bir direnci aşması gerektiğini söyledi.

“LOOKS hala hareket ediyor. 1.40 dolardan ekleme yaptım ama keşke daha fazlasını ekleseydim. Tüm fiyat geçmişindeki 786 [Fibonacci seviyesi] + POC [kontrol noktası] birleşimini beğendim. Yine de 2.20 doları kırmak gerekiyor.”

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.