Mart 30, 2022

Analist Açıkladı: Büyük Patlamalar Bu 2 Altcoin’i Bekliyor!

Kripto piyasası tarafından yakından takip edilen bir kripto stratejisti, piyasalar güçlenmeye devam ederken Ethereum (ETH) rakipleri Avalanche (AVAX) ve Near (NEAR) için fiyat artışları öngördüğünü söyledi.

Cantering Clark takma adını kullanan analist, 120.600 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın mevcut direncini 84 dolardan kırdıktan sonra büyük bir hamle yapmasını beklediğini söyledi.

“AVAX, BTC ve ETH paritelerine karşı uyanıyor ve USD paritesinde yakın zamana kadar etkin bir şekilde kapandığı haftalık seviyenin üzerinde önemli bir kırılma yaşanıyor.

Uzun ve güçlü.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Cantering Clark ayrıca son AVAX düşüşünden satın aldığını, çünkü kripto para biriminin potansiyel olarak en az 115 dolara yükseleceğine inandığını iddia ediyor.

“Bu düşüşte AVAX’a oldukça çok para yatırdım. 100’e ulaştığında “hundy roll” efektini ve aşırı uzamayı deneyimleyeceksiniz. Bence en azından 115 dolara ve aralığın en yüksek seviyelerine geri dönebiliriz. Luna ile benzer bir geçiş…”

Yazma sırasında, Avalanche 91,30 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Near (NEAR)

Yatırımcının radarındaki bir sonraki kripto para birini, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir blok zinciri olan Near. Cantering Clark, Near’ın mevcut direncini 14 dolarda kırmak ve 20 dolardaki hedefine ulaşmak üzere olduğunu söyledi.

“NEAR, BTC paritesine karşı olduğu kadar olağan dışı hacimde de en yüksek seviyelerin üzerine çıkıyor. 20 dolara karşı yola çıktı.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Near, yazım sırasında 13,84 dolar seviyesinde el değiştiriyor.

Solana (SOL)

Cantering Clark’ın radarındaki bir başka Ethereum rakibi ise Solana (SOL). Kripto analistine göre, SOL dirençleri birbiri ardına yıkarken yükseliş momentumunu sürdürüyor. Yazım sırasında analistin SOL için öngördüğü 120 dolar seviyesine ulaşılmış durumda ve SOL 120,42 dolar seviyesinden işlem görüyor.

“SOL’dan burada çok güzel görünen bir hareket geliyor. Bu aralığın kabul edilmesiyle 120 dolara büyük bir çıkış potansiyeli.” 

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.