Kasım 20, 2023

Altcoin’de Yükseliş Fırtınası: Jacob Canfield’e Göre Astronomik Bir Ralli Geliyor Olabilir?”

Solana (SOL), son zamanlarda önemli bir yükseliş trendinde ve fiyatı geçen hafta yaklaşık 67 dolara yükseldi. Piyasadaki son konsolidasyona ve varlığın 60 doların altına düşmesine rağmen, trader’lar coin ile ilgilenmeye kararlı görünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Santiment’e göre, FOMO (“Fear of Missing Out”) etkisi “büyük bir şekilde toparlandı”. Bu bağlamda SOL’un olumlu duyarlılığı geçen yılın Kasım ayından bu yana en yüksek seviyesine çıktı.

Ancak, aralarında popüler X kullanıcısı Ali’nin de bulunduğu bazı analistler, Solana‘yı çevreleyen FOMO’nun bir yükseliş faktörü olarak değerlendirilmemesi gerektiğini düşünüyor. Bu terim, birçok insanın SOL’un ekosistemine girmek için mantıksız bir karar verdiğini, çünkü başkalarının bunu daha önce yaptığını ve uygun durum tespiti yapmadığını gösteriyor.

FOMO’nun sonuçları tatsız olabilir. Çünkü bazen yatırımcılar dijital varlıkları yüksek seviyelerinden satın alabilir ve daha düşük bir seviyeden satarak önemli kayıplara yol açabilir.

Solana Astronomik Bir Ralliye mi Hazırlanıyor?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SOL’un son dalgalanmasının büyük bir rallinin sadece başlangıcı olduğuna inanan bir kripto para traderı X (Twitter) kullanıcısı Jacob Canfield. Varlığın Ethereum’a (ETH) karşı trendini sürdürebileceğini ve bir sonraki kripto boğa koşusu döngüsünde “en büyük kazanan” olarak ortaya çıkabileceğini tahmin etti.

Canfield, altcoin‘in tüm zamanların en yüksek piyasa hakimiyetini üçe ya da dörde katlayabileceğini ve piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi haline gelerek 1.000 dolar gibi muazzam bir fiyata ulaşabileceğini düşünüyor. Ayrıca blok zinciri platformunun Google ve Amazon gibi önde gelen şirketlerle mevcut işbirliklerinden daha fazla yararlanabileceğini de hatırlattı.

Kaynak : cryptopotato


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.