Kasım 18, 2023

Ali Martinez’den Ethereum Rakibi Altcoin Dev Ralli Çağrısı: “Geçmişi Takip Ediyor!”

Kripto trader’ı Ali Martinez, Ethereum rakibi Cardano fiyatının geçmiş bir piyasa döngüsündeki fiyat hareketini tekrar ediyor olabileceğini, böylece yakında yükselmeye hazır olduğunu belirtti.

Ali Martinez, X hesabında yaptığı paylaşımda 2020 COVID-19 fiyat çöküşü göz ardı edilirse, ADA’nın mevcut konsolidasyon eğiliminin varlığın 2018-2020 aşamasını neredeyse tamamen aynı şekilde takip ettiğini belirtti.

Eğer haklıysam, ADA Aralık ayının ilk haftasında 0,45 dolarlık direnci aşabilir. Yükseliş, ADA’yı Aralık sonuna kadar 0,75 dolara çıkarabilir.

cardano grafiği

Cardano fiyatı haber hazırlanırken 0,372 dolardan işlem görüyordu. Analistin 0,75 dolarlık tahmini %100’den fazla bir artışı anlamına geliyor.

Piyasa değerine göre 9. sıradaki kripto varlık geçtiğimiz ay %51’den fazla artış gösterdi ancak Eylül 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,0 dolardan oldukça uzakta işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ali Martinez, eşler arası ödeme ağı Litecoin’in (LTC) bu hafta günlük aktivitesinde şimdiye kadarki en büyük artışı gördüğüne ve projenin Salı günü 1 milyondan fazla LTC işlemi kaydettiğine de dikkat çekiyor.

litecoin grafiği

LTC bu yazının yazıldığı sırada 71,20 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 18. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %4 düştü ancak geçtiğimiz ay %14’ten fazla artış gösterdi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.