Ana Sayfa Koinler 3 Günde %775 Arttı! Bu Altcoin Yapılan Duyuru Sonrası Uçuşa Geçti!

3 Günde %775 Arttı! Bu Altcoin Yapılan Duyuru Sonrası Uçuşa Geçti!

0

Protokollerinde gerçekleşecek kapsamlı değişiklikleri açıklamasının ardından bir veri alışverişi kripto para biriminin fiyatı büyük bir artış yaşadı.

GXChain (GXC) kısa süre önce, GXChain 2.0 olarak yeniden piyasaya sürülerek ve REI Network (REI) olarak yeniden markalaşarak “tam bir devrim” geçireceğini duyurdu. GXC, bu haberlerin bir sonucu olarak, yedi günün en düşük seviyesi olan 0,62 dolardan 5,43 dolara yükseldi ve yaklaşık yüzde 800’lük bir artışa şahit oldu.

Önerilen değişikliklerin bir kısmı, kriptonun Ethereum (ETH) tabanlı ağlarla uyumluluğunu artıracak ve geliştiricilerin altcoinler için daha fazla uygulama oluşturmasına olanak tanıyan yenilenmiş bir blok zinciri yapısını içeriyor.

Bu yeniden markalaşmayla ilgili yapılan bir basın açıklamasında platform şunları belirtti:

“REI Network ile GXChain 1.0 arasındaki en önemli fark; temel mimariden, Ethereum Virtual Machine (EVM) ve Ethereum uzaktan prosedür çağrısı (RPC) ile uyumlu, daha hafif bir kod yapısına dayalı yepyeni bir blok zinciri yapısına yeniden yapılandırılmasıdır. 

[Bu], DeFi dahil olmak üzere GXChain ve Ethereum üzerinde geliştirilen daha fazla uygulamanın, birbirlerinin ekolojisine daha hızlı ve doğrudan bağlanmasına olanak tanır.”

Yeniden markalaşmanın getireceği diğer yenilikler arasında yeni bir yönetişim işlevi ve coin’leri eşit olarak bölen ve geliştiriciler için 250 milyon tokenlik “ekoloji fonu” ekleyen yeni bir ekonomik model de yer alıyor.

“GXChain, REI Ağındaki ekolojik katkıda bulunanları ve geliştiricileri teşvik etmek için kilidi açılmış 250 milyon REI’nin tamamını (GXC’yi böldükten sonraki miktar) kullanmayı umarak, resmi olarak radikal bir ekolojik işbirliği teşvik yöntemi önerdi.

Yöntemler arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere; seçkin geliştiricileri ödüllendirmek, yüksek kaliteli projelere yatırım yapmak, çevreye önemli katkılarda bulunan kullanıcıları ödüllendirmek vb. dahildir.”

GXChain (GXC), o zamandan beri stabilize oldu ve yazım sırasında 3,63 dolardan el değiştiriyor. GXC token sahipleri tokenlerini REI ile değiştirebilecekler.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın